bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    istanbul elektrik tramvay ve tünel işletmeleri
    6 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    (bkz: ineklik etme taksi tut)
    12 -2 ... kabolka
  3. 3.
    --biz insan tasiyoruz--
    1 ... master
  4. 4.
    hayatımda bir kere bindiğim 14A için : Biz abaza taşıyoruz
    3 ... haznedaroğlu
  5. 5.
    saat farketmeksizin bi sürü kız görmemiş arkadaslarımızın toplandıgı toplu tasıma araçları birligidir. insan tasıdıklarını iddia ederek bunu slogan olarak kullanırlar ancak insan tasımak yerine üsküdar beykoz hattında sürekli yarıs yaptıkları bilinmektedir.* yapılan acı frenlerle oturdugu yerden düşebilen insanlar mevcuttur **
    1 ... sephrenia
  6. 6.
    lise yıllarında ki macera dolu otobüslerim.
    -kaptan kapıyı açarmısın.
    -...............
    -kaptan kapıyı açarmısın.
    -...............
    -hobareyyyy sana diyorum lan açsana...
    -...............
    -bak hala gidiyor vay seni anasını bacısını hede hüde ettiğimin oğlu.
    6 -1 ... lock
  7. 7.
    yoğunlğundan dolayı çift katlıları üretilen bunun için ise çift bilet tarifesi uygulayan her sabah binmek zorunda kaldığım toplu taşıma araçlarının genel adı...
    1 ... no promise
  8. 8.
    izulaş ve eshot yanında adının bile anılmasına gerek kalmayan işletme
    -1 ... chazsmyr dhuunyl
  9. 9.
    insan tasıdıklarını idda eden ancak binmek için sardalya konservesi moduna geçilmesi gereken 4 tekerlekli, hareket eden, binen herkesin şöföre bişeyler sordugu, espiri malzemesi hiç tükenmeyen, vatandasın nabzını tutan sohbetlere ev sahipliği yapan, şöförlerin de yol boşken kendilerini formula1 pilotu zannetmesine neden olan demir yığınlarıdır. "artık zam yapmayın yeter iliğimiz kurudu" dedirten belediyenin darphanesidir.
    1 ... dammit_poet
  10. 10.
    ben bu beşiktaş-mecidiyeköy(30a,30m)hatlarını inatla ve ısrarla sıklaştırmayan iett ye şükranlarımı sunuyorum.!!!
    2 -1 ... dtaydas