bugün

üstüne yaşlılık çökmüş bu adamın. hiç artist avrupalı topçu imajı yok kendisinde*
Siktirme makinesi.
ultra süper bir oyuncu olmasına karşın hiç şansı olmayan bir futbolcu. erken yasta saçlarını kaybetmiş fakir ama gururlu bir genç...
abartılmış balonun tekidir. evet.
Teknik direktöre "bir sus be gerizekalı adam" dediği iddia edilen topçu. Eğer öyleyse saçlarının erken yaşta dökülme sebebi açıklığa kavuşmuştur.
londra'da bir gay barda paparazzilere yakalandığına dair haberlerin sitelere düştüğü futbolcu. vay arkadaş, robben de ılık çıktı iyi mi...
bu adamda bug var. hamit'in kaç kere içinden geçti..
kelimenin tam anlamıyla altıntop'a hop hop sinyalini vermiştir.
not: adettendir galatasaraylıyım.
ulan adam götünü yırtıyor her saniye koşuyor hiçmi yorulmaz bir insan,yani bende 5000 km durmadan koşarım ama rüyamda...
adam gerçek arjen robben değilmiş. çok şaşırdım harbi denen yazar.
sık sık sakatlanmasa messi ve c.ronaldo kadar büyük bir futbolcu.

ama çok sık sakatlanması yeteneklerini de gölgeliyor çoğu zaman.

robben sağlamsa ve çok formdaysa messiden ne farkı kalıyor, ronaldondan aşağıda mı?

asla değil.
forması üzerine yapışan ve onunla bütünleşen futbolcu.
penaltı kaçırmaktan saçları dökülen futbolcu.
ribery'den çok daha iyi olan oyuncu.
palet gibi sol ayağı olan harika bir futbolcu. hızlı ve güçlü. dünyanın en iyi futbolcularındandır.
Bayern den ayrılsa bile gideceği yer bayern kıvamında bir takım olacaktır. Hatta chelsea , real ve bayern den sonra , bir italyan devi olabilir yeni durağı. Milan veya inter gibi.
fotomaç'a hayal gördüren, galatasaray'a geleceğini söyleten adamdır. ya arkadaş etmeyin eylemeyin. robben bayern münich'te tamamen kadro dışı kalsa, tüm sezon oturmuş olsa tamam diyeceğim ama bildiğimiz robben aga bu ya. şuan ben gidiyorum dese en kötü milan ya da inter havada kapar adamı. galatasaray küçük bir takım değil ama robben baya bir zor ihtimal.
(bkz: pires galatasaray da)
şu topla dribling yaparken o ellerini bi halay pozisyonundan çıkar amınoğlu dediğim şahsiyet.
sürati ile rakip beklerin başını döndüren ender wingerlardan dır.
galatasaraylıların sanki amca oğullarından bahseder gibi ''gelir, gelmez'' muhabbeti yapmalarının son derece komik olduğu topçu.
galatasaray da dahil olmak üzere türkiye'de herhangi bir kulüpte oynayacağını hiç sanmadığım yıldız futbolcu. ara transfer döneminde medyanın gaza getirme araçlarından...
bir söz vardır ya hani her kuşu diye başlar leylek ile biter onu diyorum artık bu medyaya. Bir galatasaraylı olarak gs bu zamana kadar bir ribery i aldı onuda elinden kaçırdı zaten, robben mi gelecekmiş? pehhhhhh.
türkiyeye gelse taksicilerin amele tipi var diye taksiye almayacakları oyuncu.
görsel
On sekiz yaşından beri otuz dokuz yaşında gösteren hollandalı. Yalnız adamdaki istikrarı takdir etmek gerek, on sekizinden beri hiç bozmadı kendini hep otuz dokuz.
Bir de pis bir şekilde marco ballota anımsatıcıdır. *