bugün

alfabeyi yalayıp yutmuş kültürlü yazar.
bize adan z ye alfabeyi tanitan yazar.bazi yanlislari oldu emme onlari da mazur gorcez artik.
yaptığı ingilizce tematik çalışması sonucu sol frame'in ingilizce türkçe sozluge çeciren yazar.
sozluge ingilizce ogretmeyi kendine borc bilmiş sozlukte ingilizce çalışan yazarımız
koklu yazar (bkz: alfabe)
sol frame ı hayvanat bahcesi tabelasına cevirmis yazar
1000 baslıga bu sekilde ulasılacaksa hic ulasılmasın, boyle guzel denilen yazar

(bkz: ne geregi var)
(#577350) nolu entrysi ile beni makina basinda aglatmayi basarmis yazar.
(bkz: okcu)
(bkz: güiza)
(bkz: kiko)
#13656 sözlük aleminde bir ilk olsa gerek.
warcraft 3'te night elflerin birinci seviye askeri. diğer ırkların ilk seviye birimlerinin tersine kendsi menzilli saldırı yapabilir.
#577350 nolu entrysi ile beni benden alan yazardır. yüreğine sağlık, ellerin dert görmesin.
fx'de yayınlanan über komik çizgi dizi. isis isimli bir birliğin en kıymetli ajanı sterling archer, eski sevgilisi ve iş arkadaşı lana, archer'ın annesi ve isis'in patronu malory ana karakterler. izleyin izlettirin efendim.
izlenesi çizgi dizidir, birinci sezon finalini vermiştir. tamamen absürd karakterleriyle* sizi bol bol güldürecektir.
beşiktaşlıdır gerisi teferruattır.
modern warfare 2 oyununu ingiliz keskin nişancısıdır. kendisini loose ends bölümünde görebiliriz. m14 ebr kullanır.
alfabe tanıtım yazarı. Sağolsun bilmiyorduk 29 harfi. Bize öğretti.
ing. okçu.
sol frame deki saçmalığın başrolü. (bkz: alfabe)
(#577350) entrysiyle de gönülleri fethetmiştir.
element ustası.
çevirisini yapmaya başladığım güzel çizgi-dizi. en son 2. sezon 5. bölümün altyazısı mevcuttu. bende balık istemek yerine balık tutmaya karar verdim. şu an için S02E06 çevirisi yapılıp divxplanet'e yüklendi. diğer bölümlerde yakın zamanlarda tarafımdan çevirilip yüklenecektir.

edit: kalan bölümleri ben çevirmeyeceğim.
dünyanın en komik çizgi dizilerinden biridir.
şu aralar dizimax comedy'de yayınlanan dizi. bir bölümünde türkmenistan'da archer'ı götünden kobra ısırmış ve oradaki türkmenistanlılarla olay yarı tükçe konuşarak halledilmiştir.
aoe II'deki birinci sınıf en güçsüz okçu asker.
Seksenli yıllarda hat safhaya çıkmış CIA & KGB çatışmasını eğlenceli bir hikayeyle işleyen, bir grup özel casusluk servisinin gündelik maceralarının geçtiği 13 sezonluk fantastik bir çizgi dizi. Bu sene final yapıyor.