bugün

- günaydın aşkım nasılsın?
+ iyiyim bebeğim kahvaltı ediyorum
- ben de kakamı yaptım şimdi, sulu çıktı biraz
+ ah hayatım bi doktora git hemen
- yok tatlım 2 kilo erik yedim ondan olmuştur

gibi pis iğrenç diyaloglara girmek istemeyen insandır. sürekli elinde telefonla, her girdiği ortamda kıl olunan kişi olmak istemeyen adamdır, ya da kadındır.
trip yapan sevgilidir ama bilmemektedir ki bu tribi çok şeye mal olacaktır.
en iyi aramayan sevgili 'ölü' aramayan sevgilidir.
(bkz: kızlar aramaktan değil aranmaktan hoşlanır) avea'ya göre.
oturup, tekrar gözden geçirilmesi gereken sevgilidir. aramamak, ilişkideki ilk çatlaktır. hayır gelmez bir daha. kafaya çökmemesi için ilk çatlakta terk edilmelidir.
--spoiler--
at gitsin at gitsiiin yaramazsa at gitsin
--spoiler--
çok arayandan da korkulacağı için, sıradan bir süreç içindeki sevgilidir. sakin yaklaşınız.
söz konusu sevgili başka birini aramayan sevgili ise bağıra basılmayı sonuna kadar hak etmiş sevgilidir. *
telefon elınde saatlerce boş ekrana bakan sevgılıdır. gururundan hep ben arıyorum o aramıyor deyip aramaz. ama sevgılıler bu işkencelı bekleyıse bırkaç yöntem de bulabılır. tecrubelerımden yola cıkarak telefonu bırkaç saatlıgıne uzanamayacagın bir yere koymak, telefonu sessize almak, üst kat komşuya ödünç vermek * gibi. neticesinde telefonda beliren bir cevapsız arama size sürpriz olacak, sabrınızın selametini göreceksiniz.
aramaya üşeniyordur kendisi..
(bkz: asik degilsin)
- nasıl arayamazsın iki dakka ya? o kadar mı yoğunsun?
+ arayamadım değil canım benim. aramadım.
- hmm.
utangaç sevgilidir.
arayıpta açmayan sevgiliden daha iyi sevgilidir.
aratmayan sevgili ile eşdeğer kişidir.
aranmayı bekleyen sevgilidir.
kontoru olmayan sevgilidir.
karşı taraf çok bekliyorsa eğer telefonun ele yapışmasına sebep olacak vesiledir.
tribal enfeksiyon kapan bu insan, aramadığı insanada bu hastalığı bulaştırmış olur, tebrik edilmelidir.
evlenilmesi halinde hiç aramayan, eve dahi uğramayan eş olma potansiyeline sahip sevgilidir.
kendi icinde kararsizliklar icinde yüzen sevgili. eli telefonda oldugu bilinen ama icinde ne yapacagini bilemeyen yine de aklindan cikaramayan sevgili. simdi tam sevgili olmasa da ilerde olacak gibi.
kendisi aramadığı gibi arandığındada konuşmayan sevgilidir. bahanesi vaktim yok olan sevgilidir.
muhtemelen bir süre sonra aranmayacak olan sevgilidir.
yaramayan sevgilidir.
kendi sonunu getiren sevgilidir.çokta tın denilip hayata onsuz bir sayfa acmak yeridir. ona müstehaktır.
güncel Önemli Başlıklar