bugün

bir ki üç tempo. a ra ma yan sevgili sik tir sin gitsin.
Baskasiyla çan çan çan yapmaktan firsat kalmaz.
Valla 1.5 ay once ben aramayi mesaj atmayi sevmem diye benden ayrildi simdi snapchat acmis.... yorum sizin.
insanlar konuşa konuşa, hayvanlar koklaşa koklaşa, tümcesinin hayvan kısmını benimsemiş olan zattır.
Hiç bir bahane veya yoğunluk, kısacık " Canım" mesajını yazmaya engel olamaz.
Ne denir bilemiyorum. " Allah müstehakını versin" demek en uygun olanıdır zannımca....
meşgulse, işi varsa arayıp "müsait değilim" demesi gereken sevgilidir.
yanlış, çok yanlış. vıcık vıcık olmamak için kasarken apayrı hayatlar sürmeye ne gerek var? sonra ararsın sevgilini, bir bakmışsın ki bir yakınını kaybetmiş trafik kazasında, cenazesi de kalkmış ve üstünden birkaç gün daha geçmiş.
maldır.
herkesten çok onun ilgisine ihtiyacınız vardır. beklersiniz telefonunuz çalsın diye...nafile...aramaz...olmayınca olmuyor işte, zorlamanın anlamı yok, yetişkin bir insana ne yapması gerektiğini öğretemezsiniz. zaten öğretilen bir şeyi yapması yani istemediği halde sizi aramış olması da hoş olmaz. biliniz ki sizin ihtiyacınız olduğunda aramayan sevgili, bir süre sonra sevgiliniz olmamaya adaydır.
Müsait değildir, eninde sonunda arayacaktır, sorun yoktur.
uyuyodur ya da uyutuyodur *
hep arandığı için her kavgada barışan siz olduğunuz için sizi kaale almayan kendini de şehzade sanan sevgilidir. püüü nalet gelsindir.
ders çalışıyordur belki sadece,final dönemindeyiz sunun surasında değil mi.
Küçük küçük kızıyodur, gidi gidi hareketi yapıyodur çalan telefonuna umarsızca.
başka birini bulmuştur şıllık.
ne yaptığı belli olmayan sevgilidir. ne istiyosun adam gibi söyle ama dimi? nedir bu erkeklerin iletişimsizlik sorunu yahu. derdin neyse söyle, buluruz bi çare.
aradığında da açıp konuşmadan kontorunu yemek en güzel çaredir.
kaçamak yapan, sıkılan, önemsemeyen, özlemeyen ya da aramaya imkanı olmayacak kadar meşgul/aciz sevgilidir.
Siktir Git isimli filmde yardımcı en iyi oyuncu seçilesi sevgilidir.
bilmiyordur aramadığı sevgilisinin düştüğü hali.

oysa ki o aramadığı sevgili an itibariyle şu dizeleri dinliyor;

"telefonun başında çaresiz bekliyorum, bekliyorum ama çalmayacak biliyorum, yüreğim diyor ki "boşuna bekleme, aramaz gururundan seni çok sevse de" her şeye sahip olabilirsin ama;
aşkımız servettir, bilmelisin! hala beni seviyorsun, bunu sen de biliyorsun! niye beni aramıyorsun? ben seni bir anlık değil, bir ömür boyu ararım, gururum umrumda değil."
günün birinde her sevgilinin geleceği noktadır.
önce bir kaç gün beklenir ve en sonunda aranır, herşeyin yolunda olup olmadığı, diğer bir deyişle sevgilinin yaşayıp yaşamadığı kotrol edilir. eğer herşey yolunda olmasına rağmen, sevgiliniz saçma sapan mazeretlerden dolayı sizi aramamışsa bu durum;

a) siz sevgiliz için sadece canı sıkıldığında aradığı bir sosyal aktivitesiniz
b) sevgili başka bi sosyla aktivite buldu *
c) sevgili için son kullanma tarihiniz geçti anlamlarına gelebilir.

ve d) yani en önemlisi, sevgilinizin "tekmeyi basılma" zamanı gelmiş demektir. kolay gelsindir.
siz aramasını beklemekten vazgeçtiğinizde arayan sevgilidir.geç kalmış sevgilidir.
belki aramaya programlı değildir (bkz: gora).
sonunda siz aradığınızda da kapatmak için her zaman sizden daha önemli bir işi varsa; ilişkide ciddi sorunlar olduğunu düşündürten ve bu konuda düşündükçe insanın hayal gücünün gelişmesine yol açan garip sevgili türü.
aramadığı kişiyi sürekli telefona bakmaya mahkum eden sevgilidir..

-kişi banyodayken dahi tel yanı başındadır, aradıda duymadım mı diye sürekli telefona bakılır, bekleyen için işkencedir hatta -telefonun başında çaresiz bekliyorum- adlı tarzı olmayan şarkıyı bile dinletir insana.