1. 1.
  ağrı kesici.

  baş ağrısını anında kesen ilaç.
  1 ... kısmetsiz
 2. 2.
  baş agrısını keser evet ancak migrene care deildir *
  2 -1 ... sephrenia
 3. 3.
  şu an için piyasada en güçlü ağrı kesici hap olarak bilinen,kanal tedavisi sırasında da,tedaviden önceki bitmek bilmeyen,kulaklar ile boğaza vurmak arasında ikilemde kalmış diş ağrılarını kesmek için birebir olan,özellikle midesi hassas olanların ve ülser hastalığı bulunanların kullanmamasının gerektiği,günde en fazla 1550 miligram kullanım dozu yani 2,5 adet kullanımına izin verilen, amerikan syntex firmasi menşeili,abdi ibrahim firması tarafından üretilen,dünyanın sekizincisi harikası..
  fakat buna rağmen aşırı kullanımı hiç de iyi değildir,içerisinde etkin biçimde naproksen sodyum bulunduran bu ilaca,bağışıklık sisteminin alışması durumunda diğer ağrı kesiciler zamanla ancak bonibon görevi üstlenebilir..bilinçsizce kullanılması aynı zamanda ölümcül vakalara neden olabilen,fatal alerji vakalarına da neden olabilir.*
  4 ... faidelibilgi
 4. 4.
  regl günlerinde, diş ağrısının çıldırttığı gecelerde, baş ağrısından uyuyamadığınız akşamlarda, karın ağrısından kıvrandığınız anlarda sizi yalnız bırakmayan, derde deva olan yoldaş.
  5 ... norma
 5. 5.
  son derece zararlı bir ilaçtır. bırakın nereniz ağrıyorsa ağrısın. kıvranın, ağlayın ne yaparsanız yapın ama yine de içmeyin. *
  1 -1 ... jikase
 6. 6.
  en ciddi ağrıları bile hemencecik gideren ilaçtır. tehlikelidir...
  özellikle gece yatarken içtiğinde acaba sabah kalkabilecek miyim diye düşünür insan.
  1 ... peizerat
 7. 7.
  çok zorda kalınmadıkça içilmemesi gereken, özellikle de çiğnenerek içilmesi ani beyin kanamasına yol açabilen etkili ilaç. *
  2 -1 ... rainfall
 8. 8.
  ağrıyla geçen berbat saatlerin ardından bünyeye kattığı mutluluğun karşılığında gereken maddi değeri bulamayan ilaç, ilaç ötesi, dert ortağı, can yoldaşı, yar-yaren.
  1 ... koprualti
 9. 9.
  bebeğim bu benim. çektiğim diş ağrısının götüme kadar vurması detayınde uyuyamam akabinde camın kırılması sonucu içtiğim 1,5 saattir bana tatlı anılar yaşatan meleğim.
  hep benimle ol...
  4 ... ohg smoke
 10. 10.
  delirten ağrıları dindiren fakat akabinde bünyede bir sersemliğe sebep olan ilaçtır. böyle söylenilenleri duyarsınız ama biraz geç anlarsınız, ağrının ardından kalanları silip süpürür.
  ... pinaa