bugün

görsel

Manavgat da turistlerin fotoğraflarını çekerek inceden yazılmaya çalışan apaçiler.

Netice ; Tarzan olan annesini taktı koluna götürdü, fotoğrafı çeken kızını götürdü...
çevremizde gördüğümüz kıro görünümlü magandaların yeni ismidir.kendine bir kılıf arıyan ve kişisel oluşumunu henüz tamamlayamamış insan topluluğunun en yeni adı.
geçen gün bunlardan biriyle karşılaşma şerefine nail oldum.
mekan: carrefour cep telefonu standı. arkadaşımz pahalı telefonlara bakıyor bu da güzelmiş ama pahalıymış diye konuşuyor. daha sonra da oradaki çalışanlara rolex saat nereden bulabilirim? diye bir soru yöneltiyor. ulan dangalakçığım rolex'in r'sini satın alamazsın. ne rolex'inden bahsediyorsun sen?
apaçilik ülkemizde git gide yayılan ve böyle giderse bir ırk olarak karşımıza çıkacak iğrenç birşeydir.

eğer sizde
-içi tüyle kaplı bir doğan,şahin..
-elinde telefonuyla'rude boy'dinleyen ve dinlerken yürüyen..
-ensesi uzun,tepeler dikik..
-etrafa tüküren..

işte böyle bir 'şey' gördüğünüzde kaçın.
izmir'in buca ilçesinde bucaspor taraftarı eskinin kırosu ergen gençlerin başlattığı akım..
kodumunu şarkıları dilden dile dolaşan absürt grup. emolar bitti bunlar geldi başımıza. şirinevler-yenibosna civarı rahatça gözlenebilmektedirler.

(bkz: choq dadlu)
orta-batı anadolu ve kuzey kesimlerde avrupa rüzgarlarının ve yabani rüzgarların karışık etkisiyle oluşmuş yer yer itici etkisiyle kendini gösteren alçak akımdır.
suat göker halt etmiş;

http://www.facebook.com/v...=1458427775206&ref=mf
(bkz: 9628317)
sevimlisi için buyrun:
(bkz: yakari)
http://www.vidivodo.com/389004/apaci-dans-video
yüce isa adına kutsanılası yaratıktır...
kaynağı kesinlikle ankara olan akımdır.
an itibariyle birkaçı apartmanın önünde tuhaf hareketler sergilemektedir.*
soylu kızılderili kabilelerinin ismini almış ancak sadece yeni bir emo-tiki karışımı akım olmayı başarmış yaratık grubu. * *
belirli bir nitelikleri olmayan,liselerde cirit atan gençlik modu.
korkuyorum.gün gelecek ve bizde onlar gibi olacagız hepimizi ele geçirecekler.
gençliğin ne hallere düştüğünün resmidir.
benim jenerasyonumdaki insanların kapıldığı zehirli akım,millet 68 kuşağına denk gelir bize ''sidikli duvar dibi apaçiliği'' denk geldi..
bu sıralar pek bir popüler olan grup.
(bkz: bizim bile bir şarkımız yok sevgilim)
(bkz: şaka olmalılar)
hayatımdan nefret etmemi sağlayan varlıklardır .
yhaf bn bu apaçiyi halaa anlamadım yha ii bişimi kötü bişi mi ne bu ya *
adliye koridorlarında ve gün içinde her mekanda, herkesin telefonu apaçi style müziği ile çalar. gün geçtikçe çoğalıyorlar sen sonumuzu hayır eyle yarabbim.
apaçiler hakkındaki komplo teorim,

şimdi bu küreselleşmenin en büyük sorunlarından biride asimilasyonun sağlanmasıdır ki tabi ki bu asimilasyon tüketim toplumu oluşturmaya çalışan asimilasyondur ama bu tüketim toplumu kendi el emeği göz nuru bireysel üretimler yapan yerel üreticilerin malını değil küresel ölçekte karşılık görmüş küreselleşme patronlarının cebini dolduracak bir tüketim toplumu olmalıdır, işte bu bağlamda yaratılan bu apaçi dalgası ise marka takılmayan herşeyi yaşam ihtiyaçlarına binaen yerel üreticilerden tüketen küresel sistem dışı kalmış anadolu gençliğininin küreselleşmeci tüketime evrilmesidir.

bunların hepsi yapılırken apaçi kabilesinin kullanılması ise ayrı bir iğrençlik noktasıdır.

ayrıca hatırlatmak isterim ki küresel sermaye avrupadaki entegrasyonunu tamamlamış ve yeni hedefi asyadır tabi asyaya açılan küreselleşme kapısı türkiyedir işte Türkiyenin dış politikadaki değerinin artmasının sebebide budur. Türkiye asyada ki Türk ve müslüman kesime model ülkedir.

bu planların yani belli güç odaklarının aşırı zenginleşip diğer kesimlerin sömürülmesi planlarının sekteye uğramaması ve bu sınıfsal ayrımların görünmez olması için ırksal ayrımlar ortaya sürülmeye devam edilecektir ki çağımızın en büyük sorunlarından biride ırkçılık olacaktır.
bu tipleri her gördüğümde cinsellikte korunmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

(bkz: korunmanın önemi bir kez daha ıspatlandı)