bugün

yine, yeniden radara yakalanarak çaylaklığa mahkum edilen dost.. üzülüyorum yahu çok.. ne güzel yeni yılın ilk günününü sözlükte geçirecekti.. o da üzülüyor ama; en son olarak aramızda şu diyalog geçti:

santino: don santino corleone
baykush: antistar

baykush: mod yok mu hiç ya
santino: olm mesaj attım cvp gelmedi ya
santino: hep de sen yakalanıyon radara
baykush: :(
baykush: hay a.k
baykush: zirvebox a bile giremiom la
baykush: yazar olunca bekleriz. yazıo
santino: ahahahaha
baykush: altında "anladım" die bi tuş
baykush: oha lan hiç bi bu kadar ezilmemiştim
santino: xaŞLKHNC
santino: vdsknlşkbvhsılehlvcaşl
santino: şbvlsbşıshnnşcawvcwavewavbömgyu
santino: bunu yazıyorum sözlüğe olm hemen
baykush: yaz abi belki görürler çaylaklıktan çıkarırlar
baykush: acı çekiyorum resmen
santino: gri ekran..
arap şükrüde tanıdığım, hemen kaynaştığım yazar. kaderin bir cilvesi midir bilinmez; aynı gün çaylak yapıldı. hatta aynı nedenden. küfürlü başlık altına entry yazmışız diye. sanki iyi oldu gibi; msnde daha çok konuşuyoruz. *
bir gece icinde yiyebilecegi butun darbeleri sozlukten yemi$ insan. caylak olmasinin ardindan zirvebox ile ortamlara akamiyordu ve bunu kabullenmi$ti. sonra "ulan bari ozel mesaj ile muhabbet edeyim $unlarla" $eklinde bir ampul yandi kafasinda. derken;

CISS!
Çaylak olduğunuz için özel mesaj gönderemezsiniz!

gibi bir ayar yemi$tir sozlukten. bo$una dememi$ler allahsiz sozluk diye. allahsizsin lan allahsiz!
(bkz: birinci nesil çaylak)
lanet dilini hatta parmaklarini tutamayan, aklina geleni soyleyen/yazan patavatsiz insan. bu sebepten cok $ey kaybetmesine ragmen hala akillanmayan, kaybetmeye devam eden, futursuzluk ornegi. aslinda masum.
dun aksam zirvede bulusup icmemize ragmen birta ismarlama sozunu yine tutmamis hain insan.
dün akşam zirvede* tanıştığım güzel insan.
süper adam, muhabbeti güzel, güldüren şahsiyet. * zirve'de tanışmaktan pek bir keyif aldığım, uludag sozluk yazılı kagıdı alabileceğini zannederek kendini kandırmış insan. votka bile içemeyen bünyeye sahip yazar. * lan memnun mu oldum ne.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
1. senesi kutlu olasıca yazarı.
''ve tanri sonunda $i$me kadini yaratti'' slogani ile sabahin korunde gevrek gevrek gulmeme sebeb olan yazar.
açık ara en iyi massive attack şarkısı. dinledikçe dinlenilesi...
bir hüsnü şenlendirici klasiği * *.
(#1215300) deli, benim deli'm..
sözlüğün en enerji dolu kişisi. öyle ki araba bile etkileniyo resmen. * zirvenin sonuna kadar bizi yalnız bırakmamış, muhabbetinin apayrı güzellikte olduğu, telefon konuşmalarında rahatsız ettiysek af dilediğimiz yazar. *
her zirveye katılan. zirve sonunda sizi arabasıyla istediginiz yere bırakacak kadar comert sozluk abisi. yahu maskeli besler ırakta oynayanlardan biri de bu mu yoksa hic arabasının benzini bitmiyor bunun be.
"açımmm, evde kimse yok, bana da pilav yap!!!!!!!!!" diye inleyen, beni lise öğrencisi sanarak beni mutlu eden sevgili yazar arkadaşım.
sözlükle çok tutacak, fevkalade bir tema daha buluşturmayı planlayan yazar. beklemekteyiz efenim.
beşiktaşk temasıyla "eyvallah" dedirtmiş yazar. yüzsüzlük yapıp bir de beyaz fonda olanından ister camia, değiştirip değiştirip kullanalım diye...
besiktask temasıyla beşiktaşlıların gönüllerini fethetmiş olan yazar.
(bkz: antichrist superstar)
biz başiktaşlıları böylesine güzel bir temaya kavuşturduğu için ellerine sağlık olsun, bak fazla alıştırma devamını bekleriz.
kafa insan.
bir cok insana "bu $arki benim icin yapilmi$" $eklinde du$undurebilecek massive attack $aheseri.
ya kalp ati$lariniz duracaktir ya da haddinden fazla hizlanip sizi ummadiginiz bir yerlere surukleyerek yalniz birakacaktir. ortasi yok bunun. bir duygu ya$atacaksa eger mutlaka en ucta olmali, aci, keder, huzun, yalnizliklik.
ic hesapla$malari arkasindan getirecektir, korkma. ani ya$a ve ne gerekiyorsa onu yap sadece. eger aci cekiyorsan bunun sebebi bu $arki degil, aci cekmen ve kendinle hesapla$man gerektigi gercegidir sebep.
tamamen uyu$mam lazim, biraz daha, lutfen.
an itibariyle şu şekilde bir diyaloğa maruz kalmama sebebyet vermiş şair;

baykush: lan olm
baykush: ben çok feci aşığım
santino: nasıl lan
santino: zaten aşıktın sen a.q
baykush: daha beterim lan
santino: ne güzel lan işte
santino: karşılığı var
baykush: onsuz geçen dakikanın ta *mına koyayım ben ya
baykush: 1 saat önce birlikteydik
baykush: geberiom hasretten şimdi
santino: ahaha