bugün

sözlükte din denildiğinde akla gelen ilk din olan islamiyeti hedef alan entry'leri ile boy gösteren oluşum.

hoş din'den anladıkları sadece islamiyettir genellikle ayrı mesele. kendileri zaten tüm sözlük ahallisince bilindiğinden buradan tek tek deşifre etmeye lüzum görülmemiştir.
(bkz: hipnedir o hipne)

edit: ahada teyit etti hibine.
(bkz: uludağ sözlük dinle mücadele timi)
(bkz: primat torunları)
tek tek deşifre edilip rezil edilip, fişlenip itin g.tüne sokulması gereken insanlardan kurulu yasa dışı silahsız terör örgütü.***
hatta sallandırılması bu insanların lazım ki bir daha yapamayalar.

ibret alın lan hepiniz!

(bkz: yasa dışı silahsız terör örgütü)
yalnizca bir tanesine degil, butun dogmalara karsi duran mantik ekibidir.

lanetliyim lan ben, yaklasmayin s#kertirim. *
en güzel amaçları insanları düşünmeye sorgulamaya itmek olan ekip. aslında organizeler de, değil hepsi özgür ruhlu.
(bkz: bütün kızlar toplandık)
anti fethullah timi olmaları daha bir kuvvetle muhtemeldir.
bizimle birlikte yaşarlar, aynı ihtiyaçları hissederler, içimizden biridirler.
bu kişiler sokakta yanından geçtiğimiz adamdır, otobüste parayı uzatmasını istediğimiz kişidir, yükünün ağırlığını görüp yardım ettiğimizdir, kaza yaptığımızda yardımımıza koşandır, statta omuz omuza bağırdığımızdır, düştüğünde kalkmasına yardım ettiğimizdir, bazen şans eseri karşılaştığımız bize gülen yüzüyle günün en güzel hediyesini verendir. ama kendilerinden güçlü bir yaratıcıyı kabul etmeyenlerdir.
kusursuz sistemi yaratanın varlığına inanmak istemeyenlerdir.
hayatta herşeyin akıl ve mantık dahilinde olması gerektiğine inananlardır.
akıllarında soru işaretleri vardır ama cevap bulmak istemezler.
kendilerinin takıldığı çukura başkalarını da çekmek isterler.
evet iyi insanlardır, severiz onları, ama kötü düşünceleri vardır ve kurtulmak için yardım kabul etmezler...
islamiyet o kişilere, sadece tek yaratıcının varlığına inansalar bile cennete gidecekleri garantisini verir ama bu bile onlara zor gelir.

(bkz: çok geç değil)
(bkz: antiteizm)
kalpleri mühürlenmiş ekiptir.

birdaha sittin sene imana dönemezler.

tanrı tarafından lanetlenmiş tanrının yarattığı kullardır.
efendim boyunlarına halka geçirlmiştir bunların, görmezler duyamazlar falan.*
ayrıyeten seri eksi oy veren ibnelerdendir bir kısmı.