bugün

polis bomba yüklü bir otomobille kent merkezine girmeye hazırlanan terör örgütü pkk üyesi kadın canlı bomba ve yardımcısı yakalamıştır.
türkiye'nin güneyindeki en nadide illerimizden bir tanesidir. özellikle kemer bölgesi yaz aylarında ruslarla iletişime geçmenin bir numaralı mekanıdır.
şu anda güzel bir yağmurla ıslanan şehir.
serik ilçesine bağlı gebiz beldesinde meydana gelen sel sonrası 3 kişinin kayıp olduğu bildirilmiştir.
türkiye'nin en yaşanılabilir 2. kenti. ben demiyorum lan anketler falan diyormuş. hoş bana göre de öyle gerçi.
en yaşanılabiliri yazmaya gerek yok gerçi hepiniz tahmin ediyorsunuzdur ama ben yine de yazıyım.
(bkz: ankara)
an itirafiyle gök yüzü geceden farksız olan şiddetli yağmur ve fırtınanın seyrettiği bir çok iş yerinde gece olusacak şiddetli fırtına için acil durum önlemleri alınan şehir.
dün hava ulaşımının durduğu şehirden sabaha karşı dönebilenler şanslı, an itibari ile yine aksamalar başladı bile.
Belediyenin tekrar anons yapmasıyla halk tekrar korkuya kapılmaya başladı. Zira bir saat kuvvetli yağış varmış. Baraj kapakları açılacakmış.
yağmurun sesiyle entry girmenin çok güzel olduğu şehir.
vali ahmet altıparmak sel hakkında "haskızılören köyünde 20'nin üzerinde evimiz, sağlık ocağımız ve muhtar köy konağının yerinde en ufak iz dahi kalmamış durumda" diye açıklamada bulunmuştur.
şu anda çok fazla yağmurun yağdığı şehir.
viski iyi gidiyor bu havada. bedava olunca herşey güzel ama farketmez.
her yaz mutlaka ziyaret ettiğim turizm kenti.
liseliler sokağa dökülüp: ''vali uyuma, sabrımızı taşırma!'' sloganı atacakmış gibi geliyor her an.
yağış dünden daha kuvvetli şekilde devam etmekte, ancak okul tatiliyle ilgili herhangi bir açıklama yok. ibnelik yapmayın len, tatil edin işte yarını da. yazık insanlara!
memleketiiim memleketim...her yaz da gidilmez ki bezdirir.
evsel atıkların kanalizasyona değil de süngerimsi yapısı olan yer katmanlarına verildiği şehrimiz.
fırsatçılar sel felaketini bahane edip mevye ve sebzelere yüzde 100 zam yapmıştır.
bugün adını çok duyduğum, gün geçtikçe etkisini bende hissettiren, güzelim masmavi denizli şehrim.
Kanalizasyon atıklarını yeraltında oluşan karstik mağaralara boşaltıldığı il. Olası bir sarsıntıyla oluşan göçükte hepimiz bok içindeyiz kısaca.
ulu önder mustafa kemal atatürk'ün deyimi ile "hiç şüphesiz ki antalya düyanın en güzel yeridir."
dünyanın en güzel şehri.
sahil güvenlik ekiplerince antalya açıklarındaki bir gemide yapılan aramada 160 kaçak yakalanmıştır.
turizm merkezi. *
ah antalyam ahhh buz gibi şuan,her halıyle her ıklım degişikliğiyle ayrı güzel şehrim,...
bi gidemedik be! şehri.