1. 1.
    bir insanının onu doğuran kişiye yapabileceği en büyük terbiyesizliktir. tamam kötü biri olabilir belki ama sonuçta o bir anne.

edit: bunu editi yapma ihtiyacı duydum. hayata toz pembe bakan biri olarak gösterildim çünkü. entryimde kötü biri olabilir demiştim. ama yinede anne annedir. bu sözümün sonuna kadar arkasındayım.
    5 -32 ... tam35izmir
  2. 2.
    (bkz: xavier dolan-annemi ben öldürdüm)
    1 ... cousin bette
  3. 3.
    Anne sevilmez mi lan? Diye sorgulatır.*
    -- yapmayın etmeyin --

|lllllllllllllllllllllllllltaşlaşmaya %98 |

-- yapmayın etmeyin --
    5 -3 ... onemliolansigaravarmiyokmu
  4. 4.
    Böyle bir lüks olamaz. Evet bu bir lükstür.
    2 -2 ... mugueet
  5. 5.
    hayata pembe gözlüklerle bakan insanların ayıpladığı durumdur. oysa ne anneler var çocuğunu her gün döven, üzerinde sigara söndüren, eve keşke ölün gelseydi diyen, çocuğunu intihar 'ettiren', babasının tecavüzüne sesini çıkartmayan... maalesef biyolojik olarak da olsa onlar da anne. nesini sevsin çocuk...
    12 ... morpenguen
  6. 6.
    sevgi dedikleri o histen zerre barındırmamaktır.
    2 ... med king
  7. 7.
    hayati boyunca bi kerecik olsun annesinden elinde sigarasi gozunun icine baka baka 'seni sevmiyorum' lafini duymamis, annesi her zaman arkasini kollamis, bir dedigini iki etmemis, aksam olunca odasina meyveler soyup getirmis, ona karsi karsiliksiz sevgisini hissettirmis, kimseye karsi evladini bir kere bile ezdirmemis, hatalar yaptiginda sirtini donmek sen hata yaptin diyerek suclamak yerine dogruyu gosterip herseye ragmen, tum kusurlarina ragmen evladini bu hayattaki en degerli seyiymis, en buyuk hazinesiymis gibi goren bir anneye sahip yazar soylemi. ben sizin anneyle ilgili actiginiz basliklari gorunce agliyorum lan.
    16 -1 ... sutlemuz
  8. 8.
    yaşamamış , o ana sevgisinden mahrum olmamışların anlayamayacağı duygu.arkadaşlarıma bakıyorum da ; aman anneme şu olmasın ,aman bu olmasın diye bi telaş içindeler.anlayamıyorum onları.
    görmemişim çünkü.karşılığı yok bende.hani nasıl çatal desem aklınızda bi cisim canlanır.yok işte amk anne-ana-mom her ne boksa birşey çağrıştırmıyor.
    annenizin kıymetini bilin , sozlukte -ama o bir anne ne olursa olsun!- diye de çok bilmiş konuşmayın anneli yazarlar!!*
    7 ... rubick the ibni aganim
  9. 9.
    gayet normal eylemdir. kadın çoçuğuna karşı yaptığı her türlü şeyi kendi için yapmıştır, çocuğu bağlamaz. sevmek zorunda değildir çocuk.
    5 -2 ... iflaholmazbirasosyaltembel
  10. 10.
    öyle bir dünya yok. bak işte ergen hezeyanı diye buna denir.
    -8 ... dahi anlamindaki de