bugün

(bkz: eksi oylar sınıra konuşlandı)
Sistemin, kadınların, annelerin suçu. Kadını ezen sistemin, kendini sönük göstermiş annenin. Erkeğin fiziksel gücünü yanlış anlamasının.bu yüzden Kendini bir bok sanan erkeğin, kızına itaat etmesini öğreten babaların suçu. Dünyadaki tüm dinlerin suçu.
kafa atınca olabilecek olay. insanız sonuçta hata yapabiliriz. evet.
sinirlenen kişinin istemeden yapabileceği iş. evet.
hayat ağacımda 3 4 kere başvurduğum yol. bir keresinde merdivenlerden sürümüştüm. pişmanım.
Artık hobi haline getirmiştir.
yapılan eylemden sonra utandırır.

of be annem,of.
neden kapıyı çalmadan girdin yine.
ben de istemem tartışalım ama...
oldu yine of.
taş olursun taş.
Hainliktik, haysiyetsizliktir. Anne anne!
Keyifli olan eylemdir.
Binecem üzerine vuracam kırbacı vuracam kırbacı..
Serefsiz olmayı gerektirir.
Kedisi olanın yapamayacağı eylemdir

https://www.facebook.com/...r/videos/424478814569061/
Ulan ben yanlışlıkla annemin ayağının kırılmasına sebep oldum 1 ay kendime gelemedim troll bile olsa açmayın böyle başlıklar.
en iyi arkadaşım olsa ve bu eylemi yaptığını söylese- şahsı resmen silerim, aga.
annenin suçu da yok ki sövim.

(bkz: kansız)
dinsizlerin ve yaratıcıdan korkmayan Allahsızların yapacağı eylemdir.
karaktersizliğin dışa vurumu ve insani çöküntünün en dibidir. daha ötesi yok sanırım.
Ara sıra içimden gelen amk karısı ni dovme isteğidir.

Pislik kadın.

Beni doğurduğun güne lanet olsun. Eşini de ayrı sevmiyorum aq .

Orospu.
Karıyı dövmekle aynıdır. Hatta herhangi bir insanı. Dövmek dediysem sert şekilde sinirle vurmaktır. Ama bunu bile abartan bir kadınsa insanı daha da sinirlendirir.
gerçekten yanlış bir şey yaptı ise, sözlerle ömür boyu içine oturacak daha büyük ve etkili hasarlar verilebilir. ve daha medenidir.
"cennet annelerin ayaklarının altındadır" buyurmuş peygamber efendimiz. anneye el kaldıranın kolu kırılır sakın yapmayın böyle bir şeyi isterse sizi sopayla dövsün yinede yapmayın.
bir anlık sinirle yapılan şeydir.
hayvanların bile yapmayacağı çirkin bir eylemdir. yapmayın, yaptırmayın. yapmış olanlarla da konuşmayın, aranıza almayın, yüzlerine bakmayın.
güncel Önemli Başlıklar