1. 1.
    Bu türün sonu ne zaman gelecek merak ediyorum. Yahu anneni bu kadar seviyorsan bu kadar bağlıysan neden evlendin be adam? Damla ersubaşının kocasının evlilik yıldönümü için yazdığı yazı. Kriz geçirmelik...
    anneci erkekler
    9 -3 ... bu ne bilimsizliktir
  2. 2.
    eşine kutlama yazısı bahanesiyle uzun uzun annesini övmüş.
    4 ... cupcake jemma
  3. 3.
    Aha buraya da yazıyorum.
    Bunlar boşanır.
    5 ... hayta38
  4. 4.
    yırtma kızım kıçını asla annemin yerini alamazsın yazmış, gecelerini koynunda geçirdiği kadına...

ananızı bu kadar çok seviyorsanız evlenmeyin beyler...güzelim hatunları zai etmeyin...gidin ananızla yaşayın amk...
    19 -6 ... keshberfo
  5. 5.
    Kutluyorum seni kardeşim olması gerekeni yazmış helal olsun mustafacankeser kardesim.
    Çünkü bir erkek evlat annesinin gözünde en yakışıklı en karizmatiktir.annesi onu kızlarından daha çok sever ama gizli gizli...
    Anne hiçbir zaman evladından geçmez çok nadir istisnalar var.ama kadın geçer hergun haberlere bakın boşanma aldatma cinayet başkasıyla kaçma.
    Benim annem beni çok severdi...
    Bende en çok onu severdim ve seviyorum mekanı cennet olsun...
    5 -9 ... prates
  6. 6.
    Yurdum kezbanını delirtir.

Ne karı olabilirsiniz siz ne ana.

Anneliğin önemini kavrayamamış kadın cinsiyetine sahip olduğunun tek kanıtı amı olan insanımsılar kendilerini bir bok sanmasınlar.
    3 -7 ... yok herif
  7. 7.
    Bu adam karısını aldatmıştı zaten annecilik skilli olmalıydı tabii ki. Anneni sev tabii ki de; yıldönümünde kadına huzur verseydin bari.
    6 ... hep ve daima
  8. 8.
    Evlendiği adamın, annesinden daha önce gelme hırsı olan ablaların ağlama duvarı önünde toplanmalarına sebep olmuş olan yazı.
    4 -4 ... nevizaade gecelerii
  9. 9.
    kadınların ne kadar bencil olduğunu göstermiştir bir kez daha.

ne yani amk, adam annesini seviyor diye evlenmesin mi.
    2 -3 ... ne alakasi var oglum
  10. 10.
    (bkz: yengeç erkeği)

en ufak sorunda annelerinin eteklerine gidip ağlarlar. ühü ühü anneeee bana küfür ettiii ühü ühü diye ağlarlar.
    ... rastafarian targaryen