bugün

Anne tektir hayatınıza onlarca Kezo girebilir.

Kezolar kendi analarıyla bile rekabet halinde oldukları için bu sevgiyi bilemezler.

Kezolar belirli yaştan sonra kendi anasının yanında bile rahat yaşayamadığı için erkekleri öyle sanıyorlar erkek her yaşta anaocağında rahat eder mutlu olur.
Anneler adamdır. Her koşulda sizi düşünür.
Özgüvensiz ve ezik erkektir.
bunlar da anamızı sokağa atalım istiyorlar.
Gelin-kayınvalide çatışmasında annesinin tarafını tutarak karısını gücendirecektir.
Benimdir.

Canım annem.
Bokunu annesinin yıkadığınin farkinda olan erkektir.karın yıkamaz cünkü.
aşırı anneci olmadıktan sonra anneci olmak iyidir.

zamanında elin oğlu diye bir program vardı. danilo zanna'nın daha ünlenmeden,soytarı gibi takıldıgı bir programdı bilen bilir.

orda danilo aşırı anneci olduğu için birileri laf atmıştı. danilo'nun karısı aynen şöyle demiştir;

'' danilonun annesine bu kadar düşkün olması benim için harika birşey. anasını babasını bu kadar seven bir insan kendi ailesinide sever''

-bende anneciyimdir ama dozunda tutmak lazım. karını ayrı anneni ayrı. denge şart.
Annemi çok sevdiğim için 8 milyar insan bir araya gelsin hesap sorsun vız gelir tırız gider.
Adam gibi adamlardır.
Ben kendime her gün 50 karı bulurum ama ana 1 tane, ikincisi yok.
Dünya bir yana, anam bir yana.
Çocuklu dullarla sevişen mi.
milf diyecem.
yanlış anlayacaksınız.
anneci derken başka insanların annesini düdükleyen anlamında mı?
Annesinin prensesi.
görsel
annesiyle partneri ayıramayan ensest olduklarını düşündüğüm erkek topluluğu.
Delikanlı olmadığımı öğrendiğim başlık.

Annemle birbirimizden karşılıklı nefret ederiz. En son telefonla dahi ne zaman konuştuğumuzu bilmem.

Şeytan görsün yüzünü.
Tmmm annenizin dizinin dibinden ayrılmayın. Sizi bırakıp gidecekler zaten yormayın kadınları erk*kler.
sevmekten kime zarar gelmiş. burada üzerinde durmamız gereken tek detay, tarafları birbirine kırdırmadan sevgi ve saygıyı eşit pay etmek. kişi bunu başarabiliyorsa fazla söze gerek yok bence.
kendisini doğurmuş, beslemiş, büyütmüş, acı çekmiş annesi dururken dünkü kıza ne oluyor?
Bu seksist yorumlar sahiden mide bulandırmaya başladı, bir insanın annesini sevmesinden ve ona değer vermesinden daha güzel, daha naif ne olabilir ki ? Bir kıyas yaratma ihtiyacı duyuluyorsa bunun altında aşağılık kompleksi aramak gerekir. Sağlıklı düşünebilen bir birey sevgi yarıştırmaz.

Üstelik her kadın biraz annedir, annesine hürmetle yaklaşan bir erkek eşine/sevgilisine de nasıl yaklaşması gerektiğini bilir.

Simbiyotik bir ilişki varsa şayet sağlıksız olan budur fakat bunun da cinsiyet ayırt edeceğini düşünmüyorum, bilim de düşünmüyor.
Bunun Bi çizgisi var o aşılmamalı erkek adam bunu iyi ayarlar gerekir ise ikisine birden rest çeker.
erkeği kızı mı var la cennet annelerin ayakları altındadır.
Annesi ve kadını arasında köprü kurmayı başaramayan, masaya yumruğunu indirip, her iki tarafa da aynı mesafede duramayan erkek, mutsuz olmaya mahkumdur.

Kesin bilgi, yayın!
Burda herkes boş atmış.

(bkz: ana gibi yar vatan gibi diyar olmaz) demiş büyüklerimiz. 'Sevdiğim kadın' dediğin kişi seni bırakır gider anne öyle mi?

ne aşklar gördü bu gözler. Murç murç öpüşürlerken senin için ölürüm derlerkeken ayrılan arkadaşlarım oldu. Ve doğal olarak da öyle.

Bir kadın/erkek seversin aşık olursun. Ama genelde bu tür ilişkiler anne-çocuk ilişkisi gibi olmaz. Sevdiğim dediğin bırakıp gider sıkılır boşanır. Ama annede kan bağı vardır. Kromozom bağı vardır. Süt bağı vardır.

Bu yüzden ben mi annen mi diyen bir kadına gözünün içine baka baka annem deyin ey erkekler.

Uçurumda Beni mi kurtarırsın anneni mi diyen bir kadına annemi kurtarırım deyin.

Net.

Aylar sonra gelen edit:(01.05.2020) ne annesi amk. Kadın gibi yar ana gibi kaynana olmaz.
Allah korusun öyle erkeklerden. Püh bir kerelik kutlayacağı şeye bile ne yazmış, rezalet. Boşa kız şu damacana taşıyıcısını.