bugün

sanalda bi röportajda ankaralılara soru soran muhabire cevap veren ankaralı vatandaşların beyanıdır.

ne demişler gelen gideni aratır.
deveye diken, bunu diyene seven yakışır.
nasıl sevmiş ise melih başgan?
hakkını vermiş demek ki...

https://www.youtube.com/watch?v=MK3Q5fRGBeY

7:30 sn. olan durum.
imelihi arayan dinozor t.şşağı yesin.
Sanalda bi röportajdadan sonrasını okumadım.
Biplenmeyi isteyen tiplerdir.

Beyin yok ki sorgulasın. Sanki vergiyi onlar veriyor. Ezilen sensin. Hala akıllanmıyor. Onun cebi dolsun yeter mantığı. Aynen adam ilerde sana bakacak sanki. Yersen.

Ya sabır ya akıl.
arayan o.çocuğuna adresini veriyorum,sarayın hemen yanındaki mezbahalık 750 milyon dolarlık ankapark,oralarda geziyor müthiş eserini iZliyor.
E madem öyle, hesabını görevden alana sorsunlar.

Yine kendi kalelerine gol attılar...

(bkz: yobaz ve zeka)
Götürdüğü paralarla yurt dışına mı kaçmış? Neden arıyorlarmış?
Dinozorsuz kaldık, ümmeti dinozorsuz bıraktı bu Mansur.
Yaşasın insan ve dinazor kardeşliği.

insan dinozor kardeştir, bölmek isteyen kalleştir!
bunu diyenlere allah akıl fikir versin.
melih gökçek fetoya hocaefendi dedi, ankara'yı yiyip bitirip şehre hiçbir şey katmayan şahısı mı özlüyorlar?

komikler valla.
Yalancıyı sikiyorlar.jpg.mp4.
Sonuçta iç Anadolu insanı...

Arayanlar mutlak vardır.

Kendi karakterine uygun arıyor.

Mansur yavaş falan 100 beden büyük gelir.
seçim sonrası ankara ya birkaç kez gittim iş için. her gidişimde de istisnasız muhatap olduğumuz herkese sordum memnun musunuz diye. taksicisinden müsteşarına, kalem müdüründen ceo suna kadar herkes mansur yavaş tan allah razı olsun diyor. özetle internette her gördüğünüze inanmayın,

ha gökçek i arayan var mıdır pek ala vardır, hizmetten ziyade takım tutar gibi parti tutan biriyseniz ararsıınz.
son binali yıldırım bombesinden sonra bu muhterem hakkında da bir şeyler patlar yakında. angaralılar özlüyor derken çinçin mahallesi tarafı özlüyor olabilir bak..

ankarada şubemiz vardı 5 sene boyunca. bazen 3 günlüğüne bazen 1 haftalığına gittim geldim oraya senede 4-5 defa olacak şekilde. sürekli olarak fırıncılar, lokantacılar ve sanayiciler ile muhatap oldum. bir allahın kulu da çıkıp "melih gökçekten razıyız" demedi. hatta muhabbeti açılınca isminin başına veya sonuna ekledikleri bazı kelimeler var onları yazmak bize yakışmaz şimdi. benim gittiğim ankara keçiören, ulus, çankaya, etimesgut, sincan, mamak ilçeleri falandı. buralardan başka ankara varsa bilemem tabi doğrudur.
Bi bulsak.
Aktrollerin onursuzluklarının bir sınırı vardır diyordum ama yokmuş.

Melih gökçeki aramak nedir lan?
insan elindekinin değerini kaybettikten sonra anlarmış atasözünü akla getiren durumdur.
kendi rantı kesilmiştir arıyoruz der. yanlız bizim burda bir turizm firması var kaldırıma 6 tane suv parketmiş daha önce kaldırımı engelliyor diye şikayet ettim ekip gönderip incelemişlerdi yaya trafiğine engel yok diye yazı yazmışlardı.

bu sefer video çekip mansur başkana atacam. yine engel yok diye cevap gelirse bunun peşini bırakmıyacam pankart açıp eylem yapacam belediye binası önünde.

bakalım turizm firmasımı büyük vatandaş mı kimsenin günahını almıyım bakalım sonuç ne olacak.
bulduklarında ne yapacaklar? çok merak ediyorum.
Öyleyse Ankara O' na hasret, Türkiye Yavaş' a.
(bkz: dur allah aşkına dinozor zaten ortalık karışık)
ellerim kırılsaydı da imamoğlu'na oy vermeseydim durumunun ankara'da nüksetmesi durumudur. yakında ankaralılar da "ellerim kırılsaydı da mansur'a oy vermeseydim" diyerek ağlaşmaya başlarlar.

zira ankara, ankara olalı sayın gökçek gibi bir belediye başkanı görmedi, göremez. o mütiş dinazorlar, parklar, bahçeler falan filan. ama artık iş işten geçti, kendi düşen ağlamaz ankara. gerçekten çok yazık.
(bkz: yalandan kim ölmüş)
50 elim olsa 50 kere Mansur başkana oy verirdim.