bugün

--spoiler--
gelmiş geçmiş en iyi iphone uygulaması olarak kabul edilmektedir.
--spoiler--
yok artık daha neler. sadece keyifli bir oyundur.
kuşları bir sapan vasıtasıyla tahtaların , tuğlaların , buza benzer nesnelerin arasına saklanmış domuzlara fırlatarak öldürmeye çalıştığınız ,oynayarak saatler geçirebileceğiniz iphone uygulaması. full versiyonu 1 dolardır.
bütün gün işi gücü bırakıp oyunu ve şarjımı bitirmeme neden olan oyun. bağımlılık yapıyor. ha bide cat psych var o 45 bölüm daha bir fena. ah o reklamlar yokmu.
angry birds halloween diye yeni bir versiyonu çıkan, şarj düşmanı oyundur.
bir hafta sıkılmadan oynanılabilen bir iphone oyunudur. hala o kadar abartılı şekilde en iyi oyun denilmesini anlayamamışımdır açıkçası.
symbian^3 için full versiyonlarını bulup telefonuma kurduğum şarj düşmanı süper oyun.
tek başına iphone alma sebebi olabilecek uygulama.

bu da oyunla alakalı bir video:

http://www.youtube.com/watch?v=bMltvlqEM54
filmi geliyor diye duydum bi aralar. ne kadar doğrudur çıkar ortaya yakın zamanda.appstore da ilk alış verişimdir bu oyun.
özellikle içinde yer alan kuşlardan sarı olanlarının 'vay vay vay vay' ı ritmik ve hızlı bir şekilde söylemesiyle beni koparan, hikayesi de güzel bir mobil oyun.
pc versiyonu çıkmış oyun.
bağımlılık yapan iphone uygulaması.

not: pc versiyonuda çıkmış. hayırlı olsun.
anfi derslerinden sıkılınca eğlencemizin bir parçası. arkadaşımızın telefonunda oynadığımız , kendisine iki adet boş htc pili olarak geri dönmesine sebebiyet veren, bağımlılık yaratıcı inanılmaz zevkli oyun .
inanılmaz zevkli bir oyun. pc versiyonu iphone'daki kadar zevkli olmasa da, yine saatler harcatabiliyor başında.
kızgın kuşlar. gerçekten eğlencelidir, geçemediğiniz bölümlerde saç baş yoldurur, hırs yaparsınız. hiç olmadı, eşe dosta şu bölümü bi geçiver be ya dersiniz.
(bkz: suicidal)

angry birds, türkçe deyişle "öfkeli kuşlar", muhtemelen dünyanın olağan düzenindeki sapma dolayısıyla içinde oldukları hâle gelmişlerdir. yani, genel alışkanlıkları ve yaşam döngülerini oluşturan davranışları göz önünde bulundurulursa, tahribat dolayısıyla bir engelin bu davranışlarını işkâl etmesi, onları, bizim dünyayı sürüklediğimiz dengesizlik uçurumundan birer birer atlamaya meylettirmiştir.
nisan ayında filmi vizyona girecekmiş.

http://www.hurriyet.com.t...loji/16915322.asp?gid=373
türk düğününde bile elden düşmeyen angry birds hırsı. yıkarım ulan o taşları.
eğer ses açıksa oynarken hırslanıp dağı taşı devirme moduna girebilirsiniz.
öyle bir oyun ki, insan bu kuşlar niye kızgın lan diye sorguluyor kendini.. bu kadarını dragon age bile düşündürtmemişti lan..
pc versiyonu aşağıdan temin edilip, sabahlanabilen oyundur.

http://hotfile.com/dl/950...9/Angry_Birds_PC.rar.html
sırf o oyun için iphone alasım var.
ilerki campaignlerde gereksiz zorlaşan, kendisinden soğutan oyun. bir yere kadar bağımlısı yapıyor.

not: pc versiyonu
psikolojimi bozan oyun.
iphonedan sonra pcde çıkan oyundur. pcde en az iphone kadar zevk vermektedir.
kesinlikle bağmılık yapıyor. mario oynarken dellenen küçük kız gibi oluyorum hırslanıyorum,sinirleniyorum en son şarjım bitiyor.