bugün

üçüncü nesil bir yazar.
(bkz: hoşgelmiş)
ne yazayım sana ben dediğim , beşiktaş 'ın maviş gözlü güzeli. yediğin haltlar ben de bir hatıradır , yamuk olmasın ben referans oldum yazarıdır. aynı okulu 4 sene boyunca birlikte aşındırdığım kopmadığım kişi. bu arada taşmış. bekçi miymiş?. * bu kadar abartmıyorum daha.hadi yazar oldun, tebrik edeyim ağlama. ***
referans listesinde benim de bulunduğum yazardır. zira yüksek yerler de tanıdıkları olduğu şüphesindeyim, çaylaklığı çok kısa sürmüştür **.
maviş gözlü,dünya tatlısı candan insan. sabahlara kadar dert dinler,sevdiği insanların bir sözü yüzünden yine sabahlara kadar ağlar,bir ruj için uykuları kaçacak kadar makyaj malzemesi delisi,her daim rejimde...
ve evet biyologtur,ama hayali uçmaktır....
(#770565 ) entrysinde birlikte sabahın iki sularında * * izleyen arkadaşlarından biri olarak yarı gözü açık şekilde izleyip nasıl da anlamışsın filmi dediğim yazar. * neyse film harbiden uykumuzun kaçmasına sebep oldu ardından bir film daha koymuştum yoğun ısrar üzerine kapat lan şunu gibi bir önermeyle kapatmamı sağlayan çok terbiyeli yazar.*** işin şakası ama umarım arkadaşlığımız hiç bozulmazdır. *
zirvede tanıştığım vamp bakışlı biyolog aynı zamanda hostes fıstık gibin birşey işte kendimden utandım önünde midye dolmaları götürürken aha.
güzel insan,ışıl ışıl insan... gözler genelde kırmızı çıkar resimlerde fakat bunun gözleri yeşil abi, içi de, dışı da... hatta fotosentez yaptığını bilem düşünmedim değil bir ara *
dünya tatlısı. nesesi ile , sohbeti ile aramıza hosgelmiş yazardır. Ha kedilerden uzak dursundur. * * * * *
...jolie.

(bkz: angelina jolie)
dobiçin arkadaşı dobiç yazar. ahaha nasıl da kandırdım eve gidince daha rahat yazarım. çok güzel yazacağım nerak etme diye. ahaah bu kız hepsi... tombalak...
yok annem sen bu garga canlısına bakma, fesatlıktan yapıyo...kendi hala yalnız ya ! dışa vurmaya başladı son zamanlarda, sen bi kız bul buna en iyisi, hatta yakın bi akraban falan da olabilir *,
1 haftalık yeni üye olsa da 100 entry girerek başarı göstermiş yazardır.neyse efendim demem şudur ki kızım her seferinde karpuzkabuğuna benim başlığımla teşekkür ediyorsun , onun başlığında bana teşekkür ediyorsun.
(bkz: hay senin karpuzkabuguna)
(bkz: karpuzkabuguna selam ederim)**
bu arada siz daha önce buradan geçmiş olamazsın böyle bir güzelliği unutmuş olamam. *
hoş gelmiş yazar...
istanbul kazan biz kepçe yada onun gibi birşey gezip tozacağımız geldiği zaman coşacağımız zaman olacak yazarı.
(bkz: ah eski günler)
(bkz: pasifagresif)
(bkz: angelina)
(bkz: wunsch)
(bkz: kacak kelebek)
bugün itibariyle biyologlardan tiksinmiş yazardır. kendi de biyolog olduğu için kendinden de tiksinmiş insan evladıdır. aklı olan biyoloji miyoloji okumasındır.
biyologların kahrolması konusunda karpuzkabuğunu desteklemektedir.
kendini kahretmemesini canı gönülden istediğim kişidir, "karpuzkabuğundan bile gemiler yapılıyorsa biyologlar ne işlere yaramaz bir düşün diye" sormak istemekteyim kendisine ???
sevilen insandır.
bu hatun böle nası desem taşşş ahah. bi göz var hatunda yani erkek olsam peşinden ayrılmama o derece. tıbbi mümessil olmuş diyolar yakışır. benim de başım ağrıyor mütemadiyen zaten..*
bayramını en içten dileklerimle kutladığım gözlerine bakışlarına hasta olduğum yazar. yalnız uzak dursam iyi olur, sevgilisi bana dalabilir.
kacak kelebek * olursa eğlencelere katılmayacağımı belirtmek istiyorumdur.
(bkz: sana gel diyen mi oldu)
(bkz: ama ama amaa)
badem gözlü insan...
ortaköyde, park halindeki ferrariye çarpmak suretiyle ilk trafik kazasını yapan yazar.
geçmiş olsun yazarı. dikkat etsindir, kendisi dikkatli olsa da çevredeki gerzekler yüzünden onların salaklıklarını dikkate de alsındır. herkes kendi gibi dikkatli değildir. * *
(bkz: tekrar geçmiş olsun)*
parasız kaldığı ama çok huzurlu ve mutlu olduğu eski günleri özleyen yazar.
mutlu günler yakında gelecek bekle yazarı. ben de çok özlüyorum o yılları. yıllar dediysem geçen sene. yine birlikte olcaz, yine eskisi gibi coşucaz, umarsız yaşıcaz. çünkü biz hiç değişmedik. az kaldı. *
parasız kalayım ama öğrenci olayım yazarı...
güncel Önemli Başlıklar