bugün

(bkz: android 7 n)
Bugün telefonuma indidigim güncelleme harika olmuş resmen daha kullanışli hale getirmişler .
android 7 namık olmadığı icin hic kanım ısınmayacak ayip ettiler valla. Ama şimdiye kadarki en gelişmiş android olduğuna şüphe yok.
yine ve yine ilk nexuslara gelecek olan android sürümü.

biz daha 5i tadamadan adamlar 7yi çıkarıyor.

Android bitmiştir.
General mobile android one Telefonuma Bugün indirdiğim Yapılan Köklü değişiklikleri beğendiğim Android Sürümü. Özellikle Çift pencere özeliği Gayet stabil...
An itibari ile s7 telefonuma iniş yapmıştır. Şu an sanki başka bir telefon kullanıyor gibiyim. Yazı tipleri, uygulamalar ekranı, semboller, notification bar her bok değişmiş. Alışmaya çalışıyorum resmen.
samsung s7 edge telefonuma dün indirdiğim bence 'olmuş' işletim sistemi. özellikle bildirim çubuğu ve pencere görünümleri hoşuma gitti. şu an için herhangi bir yavaşlama da yok.
S6 için geldiyse ben de indireyim.
dün akşam sularında huawei p9 lite cihazıma kurduğum işletim sistemi. emui'nin diğer sürümüne göre isteğe bağlı olarak uygulama çekmecesi gelmesi gayet güzel olmuş, bunun dışında bildirim çubuğu da hoşuma giden detaylar arasında. o kadar para verip kasko yaptırmama rağmen en ufak batarya arızasında değişim için ücret talep eden, kullanıcılarını ürünü sattıktan sonra hiç umursamayan samsung utansın.
Dün gece şeytan dürttü aldım telefonu güncellemeleri kontrol ettim ve şok. 7.0 gümcellemesi gelmiş. iyi güzel hoş telefon hızlandı gibi biraz ama bataryayı 6.01 sürümüne göre çok daha hızlı tüketiyor. Sabah 6 30 da şarjdan çektiğim telefonum %12 de normal de gece 12 de yattığımda hala 25 30 civarı oluyordu. Üstelik bu gün çok daha az kullandım. Kısacası yapacağınız işi sikiyim.