1. 1.
  gün itibariyle bu sezon çok değil 10.5 sayı 6.5 rebound 1.3 asist 1.4 blok gibi bir performans sergileyen pivot. %63lük şu isabeti olan pivottur da aynı zamanda kendileri. %0.788 lik serbest atış yüzdesine de aynı kişi sahiptir. ilginçtir o boyla ve bu yaşta dominant olduğunu daha sezonun 8 maçı geride kalmışken 2 maçında bariz bir şekilde 1 maçında da net bir şekilde belli etmiştir kendileri..

  süresi de artmış bu haylazın 21.9 olmuş. bak bak.. ben de o kadar oynasam ben de atardım beşyüzbinmilyontane

  kesin..
  2 ... s o t
 2. 2.
  oldukça fazla potansiyeli olduğunu maç içerisinde yaptığı anlık işlerle gösteren, fakat kolej eğitiminden geçmediği için özellikle savunmada temel hatalar yapan bir görünüm çizmekte. fakat şu anki haliyle kalsa bile orta karar bir uzun olarak görev yapan bu oyuncu o kendisine özel çalışmalarla beklenen gelişmeleri gösterdiğinde ne olur doğrusu kestirmek güç. umarım boş potaya smaç vurmaktan öte işler yaptığını da görebildiğimiz bir oyuncu olur.
  ... schenardi
 3. 3.
  Bu sezon büyük çıkış yakalayan, 34 maçın 24'ünde ilk beşte başlayıp 13.2 sayı, 10.2 ribaund ve 2.1 blok istatistiklerini yakalayan fakat geçtiğimiz günlerde Memphis Grizzlies ile oynanan maçta takım arkadaşı Lamar Odomun ayağına basarak sol dizinden sakatlanan ve 2 ay potalardan uzak kalacağı açıklanan basketbolcu. bildiğin nazar değdirdiler adama ya.
  1 ... bionic
 4. 4.
  muhteşem bir sezon geçirirken şanssız bir şekilde takım arkadaşı lamar odom'un ayağına basıp, ayağını burkan ve ancak 2 ay sonra parkelere dönebileceği açıklanan, lakers taraftarlarına son derece parlak bir gelecek vaat eden pf/c.. yokluğunun zaten kevgire benzeyen lakers pota altını çok etkileyeceği zaten kesin de, tam da gelecek sezona maksimum bir kontrat alacağı kulaktan kulağa söylenmeye başlanmışken kendisi adına da çok şanssız bir sakatlık oldu.. döndükten sonra özellikle de, lakers'ın kalacağını varsayarsak, play offlarda göstereceği performans, hem onun nba'in en çok kazanan uzunlarından biri olup olamayacağı, hem de los angeles lakers taraftarlarının karalar mı bağlayacakları yoksa yüreklerine su mu serpileceği sorularına cevap olacaktır.. kalbimiz takımı uğruna suratına shaq'ten bile dirsek yemesine rağmen geri adım atmayan, çocuk sayılabilecek yaştaki bu delikanlıyla beraber..
  1 ... rapper ninja
 5. 5.
  hala çocuktur; nitekim sakatlandığı pozisyondan sonra sahayı ağlayarak terketmiştir.

  http://bp0.blogger.com/_X...M8HP9jg/s1600-h/Bynum.jpg
  -1 ... back 2 dark side
 6. 6.
  dizindeki sakatlıktan kurtulduğunu söyleyen pivot.
  ... kanye
 7. 7.
  gelecekte chris bosh ve dwight howard ile birlikte ligin en iyi uzunu olacaktır. gelişimi heyecan uyandırmaktadır.
  ... jigga
 8. 8.
  gelişiyor dedilerde ben bir lakerslı olarak şuana kadar birşey göremedim acaba dwight howard yüzünden böyle düşünüyor olabilirmiyim?
  ... basketbol asigi
 9. 9.
  bir miami maçında shaq üzerine çıkıp smaç yapmış fakat moralini bozmamış ve bir hücum sonra shaq'ı çarşıya gönderip basket atmıştır. bunun üzerine sinirlenen shaq'dan sağlam bir dirsek yediyse de araya giren kobe sayesinde olaylar pek büyümemiştir.
  ... johnnyturhan
 10. 10.
  dün clippers'a karşı 42 sayı atmış 15 ribaund almış ve 3 blok yapmış azman.
  1 ... lynx