1. 1.
  los angeles clippers tarafından draft edilmiş daha sonra miaminin yolunu tutmuş en sonunda ise shaq takasıyla la lakersa gelmiş forvet.scottie pippendan point forvetlik dersleri almıştır.ama öğrenemediği bi şey vardır ki point forvet olmak sadece tepeye geçip boştaki adama pas vermekle olmaz.bunun yanı sıra orta mesafe ve üç sayılık atışları iyidir.savunması fazla iyi sayılmaz,önemli bir blok tehdidi değildir,atletiktir.iyi de bir post up oyunu vardır.* kobenin yanında ezilip büzülmektedir birisinin kendisine bu iş böyle olmaz demesini beklemektedir heralde.
  1 -1 ... monolith
 2. 2.
  los angeles lakers tarafindan pippen olmasi beklenen insandir ama olamamaktadir cunku kobe asla bir jordan degildir.kobe'nin bencilliginden dolayi oyundan dusen ve bir daha da toplayamayan oyuncudur.
  2 -2 ... a fine day to exit
 3. 3.
  garip garip post-up'lar yapan,kolu uzun olmasa bence vasat bir 4 numara olacak olan,ama kolunun ve bacaklarının uzunlugunu kullanabilen,triple-double yapabilen ama tipini hiç sevmedigim nba oyuncusu..
  ... clasura
 4. 4.
  - hem uzun kolu olmayan hem uzun kola ihtiyacı olmayan bir oyuncu.
  - esasen 3 numara oynayan ama zorunluluklardan 4 oynayan vasatın çok üzerinde biri.
  - basketbol zekası, top hakimiyeti ve pas yeneteği imrenilecek boyutta olan, ribaundu iyi olan, şutunu geliştirmiş olan yıldız oyuncu.
  - allstar potansiyeli olan oyuncu.
  - basketbolda tipin değil işlevin önemli olduğunu insanlara gösteren oyuncu.
  1 ... tarik zulada
 5. 5.
  kevin garnett tarafından blokla terbiye edildikten sonra, hıncını ray allen'dan çıkaran amerikan futbolu oyuncusu.

  http://youtube.com/watch?v=1ZsWAa3V6zU+
  -1 ... uykucusirin
 6. 6.
  ray allen'a yaptığı öküzlükten sonra bir maç ceza alan ve takımını philadelphia 76 ers karşısında yalnız bırakacak olan small forward. kendisi benim de gözümden düşmüştür, ne kadar takar bilmesem de. tamam kardeşim sana pis bir blok yapan birine, hele de farklı yeniliyorken sinir yapıp, bir sonraki pozisyonda biraz sert girip bir mesaj vermeye tamam derim ama olayla alakası olmayan narin ve masum ray allen'ı tribünde 2. sıraya postalamak da ne demek oluyor ?..
  1 ... rapper ninja
 7. 7.
  25 mayıs 2008 spurs lakers maçında yenilginin sorumluluğunu üstlenmiş, 27 mayıs 2008 spurs lakers maçında da 30 dakika sahada kalmasına rağmen galibiyetteki belirleyici faktör olmuştur.
  ... jordan pippen rodman
 8. 8.
  fiziki yapısı flamingo kuşunu andıran iyi oyuncu.
  ... tekyoldevrim
 9. 9.
  çok hoş ve estetik bir şut stiline sahip lakers oyuncusu.
  ... johnnyturhan
 10. 10.
  pozisyonuna uymayan adamlardandır.

  bir shooting guard kadar koşabilir, şut atabilir. ama bir power forward'ın güçlülüğü ve dayanıklılığı kesinlikle yoktur kendisinde.

  small forward'lara karşı da defansta büyük sorun yaşar.

  hücum ederken takımınızda olmasını kesinlikle isteyeceğiniz, savunma yaparken ise kafanızı taşlara vurdurtabilecek bir oyuncudur kısacası.
  ... temporarypeace