bugün

hergün önüme konulsa bikmadan içebileceğim içeçektir. aşırı fazla şeker içerir bu yüzden insana güç kuvvet verir.
bugüne kadar içtiğim en şekerli içecek fakat bu nasıl bir şekerse bıktırmıyor içtikçe içesi geliyor insanın.
sek'inki tavsiye edilir, dimes'ten kaçınılmalıdır.
80'li yılların başında SEK tarafından "tropikana" adıyla 200 ml.lik kutularda piyasaya sürülen muhteşem ötesi içecektir. şimdilerdeyse SEK 1 lt.lik ambalajlarda üretiyor ve tropikana lezzetine çok uzak!
eğer sıcak havada sıcak içilmişse peynirimsi bi tat alabilirsiniz kendisinden. sonra da soğunur kendilerinden tabi.
tropikal meyve suyudur. votka ile karıştırıldığında mide bulantısı gözlemlenir. hamakta sallanırken tüketilmesi önerilir.
kötüyse domates suyuna benzer.
Katı meyve sıkacağında taze sıkılmısı kadar güzeli olmayan, hatta sıkılmadan bile en güzel tropikal meyve olan bir nimet.
efendilikten nasibini almış, muhabbeti güzel meyve suyudur.
Tek rakibi Anastasya suyudur.
Okuduguma gore spermlerin seker degerını artırıp tatlandıran tek meyve veya meyve suyu. Tuketıme yuklenın gencler. Eheh.
O kadar şekerli ve bayık bir tadı var ki tatlı seven beni bile baymıştır. Fakat tatlıyı benim kadar çok sevmeyen, tuz seven kardeşim neredeyse bağımlısı. Bu yüzden benim için tadını kimin hangi kriterlere göre beğendiği muamma olan içecek.
Müthiş bir tat bütün vücuda kokusunu işler heryerin ananas kokar.
konservesinden uzak durun

boyalı şekerli ve esanslı çeşme suyu.
tadı mayhoş olan guzel icecek deneyiniz.
bu meyveyi en azından 1-2 gün tüketmiş biriyle o işe kalkışılırsa tadını gerçekten iş üstünde alabiliyorsunuz en azından şekerli aromayı gerçekten veriyor şaşırtıcı. sıradışı..
Yıllar önce otelde içtiğimi çok beğenmiştim. Markette satılanları beş para etmez.