1. 1.
  4 yaşındaki bir çocuğun yazabileceği seviyede sözlere sahip, bir dakikayı geçmeyen, otla bokla dalga geçen(homolar, yahudiler, asyalılar, redneckler, beyazlar, müslümanlar, zenciler, kadınlar, ırkçılar, hümanistler, renkler, 'windchime'lar-evet objelerle bile!-, rockçılar, metalciler, hiphopcular, popcular vs vs) şarkı(msı)lar yapan noisecore grubu. grup geçen senelerde dağılmıştır, dağılma sebebini de ortalıkta dalga geçecek kimsenin(yada hiçbir şeyin) kalmaması olarak açıklamışlardır.

  (bkz: seth putnam)
  (bkz: hitler was a sensitive man)
  (bkz: i just saw the gayest guy on earth)
  (bkz: i lit your baby on fire)
  (bkz: art fag)
  (bkz: i convinced you to beat your wife on a daily basis)

  ayrıca

  (bkz: hey santa claus you fucking cunt)*
  3 ... soul forged sin
 2. 2.
  'ahh olm death hardcore xse emo metal grubu sikkoyu dinledin mi sufer lan' diye ortalikta gezinen sikkafali dallamalarla dalga gecmek icin kurulmus sikindirikcore grubu. bunlarin turk ornekleri de vardir (bkz: cenotaph)
  1 ... cemcuk
 3. 3.
  (bkz: impaled northern moonforest)
  ... soul forged sin
 4. 4.
  her 3 şarkısından birinde "gay" sözcüğü bulunan grindcore grubu.
  ... antisocial
 5. 5.
  (bkz: women nature s punching bag)**
  ... soul forged sin
 6. 6.
  kesinlikle dünyanın en komik şarkı isimlerine sahip gruptur. ayrıca kulağa sırf gürültü olarak gelse bile elemanları gerçekten çok yetenekli insanlardır. son olarak çok sevdiğim bir eserleri için:
  limp bizkit think they are black but really they are just gay...
  1 -1 ... selfless
 7. 7.
  (bkz: metalden nefret etme sebepleri)

  nereden buluyorlarsa böyle grupları dinliyorlar daha önce metal dinlemeyen insanlar. sonra metal kuru gürültü falan filan oluyor. dozu hafiften vermek lazım... aman gözünüzü seveyim. metalci potansiyeli olma ihtimali olan insanları metalden soğutmayalım.
  ... bleedingmoon