bugün

bir otomobildir, bir de 1934 model kafalı bir yazar.

otomobil olanı da yazar olanıda tavsiye etmem, ikiside yolda bırakır.
(bkz: #16924879)beynini aldırmış komünist yazardır.herhalde dağdaki kardeşlerine zarar geleceğinden korkmuştur.varsa bir önerin buyur söyle.ama bana yine ''tek yol devrim''ve ''yaşasın çihe''gibisinden şeyler zırvalama.biliyorum hiçbir önerin yok.öneri sunanlarada bok atıyorsun.
ya herşeyi geçtim hala bu memleketde bu saçmalığa inanan adamlar var ya ne diyim?
(bkz: #16924879) memleket günde 10 şehit verdiği için çözüm olarak 'ohal ilan edilsin' diyen mhp yi konuyla her ne alakası varsa 'kürt düşmanı' olarak nitelendiren yazar. kafası güzel sanırım ya da ohal ilan edilip kandil'in vurulması halinde canı yanacak? hangisi bilemedim.
nostalji ve sürüş keyfi yaşamak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken araçtır. mükemmeldir.

(bkz: 2012 yılında anadol a binmek)
(bkz: #17011417)

düşüncelerini kelimelere dökerken hiç zorlanmadığını düşündüğüm tebriklik yazardır.

sayesinde anadol başlığına üçüncü girdimi ekledim...
sol gazetesini eleştirdim diye bana mesajlar atıp nickaltıma "kendisi çok ahlaksız bir yazara benziyor" yazma tehdidinde(!) bulunan fakat restine rest yeyince kaybolan yazar.

(bkz: kaybolmayan yazar istiyoruz)
(#17108837)

pkk yayın organına kürt muhalefeti demiş sempatizan.
(17257027) pkk lı desem faşist. kürt desem ırkçı. bu memleketin tek düzgün bireyleri sizsiniz zaten. her işiniz doğru. kürtlere beş kuruş faydası olmayan lider kadrolarınız zevk-i sefa sürerken siz gibi mankurtlar hiç gece yatmadan 5 dakika kendinizi sorgulamayın. bu millet sizin her türlü hainliğinize göz yumarken siz hala utanmadan buna devam edin.
araba olarak iyidir ama yazar olarak kötüdür.

(#17240875)
(#17279871)

ne güldük ne güldük yazarıdır. *
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

edit: (#17299197) sitelerinin reklamını yapmak için bile deprem haberlerini kullanan garip bir ergen.
(#17389447) şimdi bu adama ne söyleyeceksin ki, ne denir yani. adam yuları geçirmiş kafaya dikine dikine bakıyor. koçum senden bir bok olmaz, bak altını çize çize yazıyorum, senden bir bok olmaz!

tanım: gereksiz bir ergen yazar.
(#17397062) ilk defa doğru söylemiş yazar, şaşkınım şu anda nickim gibi yani. * gandalf'ıda alıp cuma'ya giderse bizdendir. *
tkp destekçisi bir yazar. tkp' li değilim. tkp' nin komünizmi temsil ettiğine inanmıyorum. ama farklı renklere saygım sonsuz. iyi ki var kendisi.
uludağ sözlük'ün demirbaş tkp'lisi. hahaha. tkp nin 2011 seçimlerinde aldığı 64 bin oy'dan birisi de bu garibin. tabiki burada olay şu, ulan tkp iktidara gelemeyecek, benim verdiğim oy boş yere gitmesin diye, akp de iktidar olamasın diye belki de chp'ye oy vermiştir. hahaha.

ihanet ettin mi la hunharca savunduğun partiye, he? hehe.
görsel
(bkz: #17452065)200 kişiyle devrim yakın meşaleleri yakın diyen yazardır.200 kişiyle devrim bile yapılır be.
belki iyi bir tkp'li ama kötü bir marksist.
kökledikcçe bağırtması acayip haz verici. bir ara gazı verdiriyorum ki ben şoferim diyen imrenir. *
(bkz: #17564686)şu girisi ile inandığı ve savunduğu değerlerin ne kadar çelişkili olduğunu gözler önüne sermiş ve yaptığı edit ile kendi kendini rezil etmiş kullanıcı.

mini mini bir gerilla donmuştu,
pencereme konmuştu...
(#17675560)

helal olsun!
sözde emekçi yazardır, biz burdayız sen nerdesin! chpli belediyelerin taşeron iş çıkarma sporu
Araştırmacılığına hayran olduğum yazar. Bazı yobaz trollerin saldırısına uğramış dün.
(#17964311) nolu entrynin sahibi yazar.

--spoiler--
en önemli sebebi kürt hareketinin ideolojik karakteridir hiç şüphesiz. şeriatçı olmamaları, vahşi kapitalizme angaje olmamaları, kadın erkek eşitliğinde ortadoğu'nun örnek gösterilecek siyasal hareketlerinden olmaları vs vs.

--spoiler--

kürt hareketi ve ideolojik karakter demiş, yüzyılın en ince ironisine imza atmış derken, kadın erkek eşitliğinde ortadoğu'nun örnek gösterilecek siyasi hareketi dediğini görünce, geri kalanını gülmekten okuyamadım. yazık.
1966 yılında piyasaya sürülmüş araba markasıdır. Efsanevi arabadır. Şimdi ise önemini yitirmiş bir hurdadan farksızdır.
sürmek isteyipde hala süremediğim ve modifye yapmak istediğim 3 araçtan biridir.
görsel