bugün

1,5 tanesiyle asla vermem diyen kıza verdiren biradır.
en etkili biralardan biridir kanımca , 1 şişesi beni rahatlıkla sallar ve pert eder.
ilk bi'kaç yudumda tadı güzel gelse de daha sonradan tadı hoşafa benzeyen, hatta bu ne lan hollandalılar osmanlı hoşafı bulmuş tepkisini verdiğim biradır. ama alkol oranı yüksektir. daha az maliyetle daha fazla alkolü bünyeye almak isteyenler için idealdir.
Yeni fark ettiğim, kırmızı tuborgu elimin tersiyle ittiğim, kutusunun tasarımında kendimi bulduğum, bana göre çok karizma bira.
Bok gibi bira.

Bildiğin şerbet.
öyle tatlı bir içimi var ki bu yüzden farkında olmadan çarpılıveriyorsunuz ve bundan sizin haberiniz bile olmuyor. %8 bu boru mu?
valla bildiğiniz tüm biraları unutun. artık tatları tat vermeyecek bunu içtikten sonra. o yüzden iyi düşünün içmeden önce. her zaman bunu alıp içme imkanım var mı diye.
özetle, nefüss.
Kutusunun güzelliği kadar içimi de güzel olsaydı keşke dedirten leş bira.
çocuk birası.
alkol oranı %8 dir. sert bir biradır.
Şekerli bir bira çeşididir. Bira şekerli olmaz kardeşim be.
Bok için daha iyi..dış görünümü dışında güzel bi yanı yoktur,verdiğiniz paraya değmez
(bkz: eşek hoşaftan ne anlar)
O kadar bira denedim hiç biri çarpmadı taaki Amsterdam a varana kadar.
Biranın en kralıymış yeni fark ettim.
alkol oranı yüksek olan bira ama çok şekerli.

o şekeri bayıyor bir yerden sonra.
ağzıyla içen için iyi götüyle içen için fazla bira. evet.
En iyi dost bazen gece 10 dan sonra.
(bkz: overrated)
bir efes pilsen tombul şişe değildir. evet.
Tadı iğrenç .amk birayla sarhoş olmaya çalışanlar yüzünden çıkarıyorlar bunları .
Bomonti filtresiz en güzelidir ,içiniz .
bi yarim saat once bir sisesini goturdugum lezzetli,yuksek alkollu bira. efes ekstranin pasli tadini vermedigi gibi kutusu da daha guzeldir. hafif puruzlu ve kalin, simsiyah bir dis yuzeyi vardir. lan yoksa?
Pek iyi anılarım olmadığı için fazla tercih etmediğim ama efes extra içmektense, düşünmeden alacağım yüksek alkollü bira.
Övüldüğü kadar güzel olduğunu düşünmediğim biradır.
ikinci şişesinin başında yıldızların sayılmaya başlandığı alkol düzeyi yüksek biradır. alışık olmayana ağır gelir.
Şekerli tadı olan, sarhoş edebilitesi yüksek, bira çeşidirir. Fazlası baymakla birlikte, şahsım gibi kırmızı efes veya tuborg sevmeyenlere iyi bir alternatiftir. Hoşgelmiştir. Çeşit fazlalaştıkça rekabet ve kalitenin artacağı günlere diyorum.
ilk içtiğim alkoldür.

beni fazla etkilemedi ama tadı kötüydü.

bir dahakine votka içeceğim inşallah.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar