bugün

entry'ler (454)

okulda nöbetçi olmak

Okuluna göre değişen durumdur. Eski okulumdan tadından yenmeyen, şuan ki okulumda sıkıntıdan patladığım eylemdir.

insana koyan şeyler

akşam yorgun argın eve geldiğinde dolapta efes olmadığını fark etmek. neden almayı unuttum diye dövünüp durursun.

aklına gelince yüreğini sızlatan kişi

Çok sevdiğin ve ya çok sevmiş olduğun kişidir aynı zamanda. Bir yerlerde hala bir kalbin olduğunu hatırlatır. Gitmesinden, kaybetmekten korkarsın. Gittiyse de geri gelmesinden.

kafes dövüşçüsünden erkek arkadaş

Onu bilmemden çocukluk arkadaşım kardeşim dediğim insan 2 metre boyunda ve semtin abilerinden birtanesi. Tek bir lafına ipten adam almışlığını bilirim yavşağın.

ismail yk

Bu gece beni şarkılarıyla gençliğime döndürmüş sanatçıdır. Zamanında dinlemeyen yokken şimdi beğenmez olmuş elemanlara bak hele.

özgür ruhlu olup tutucu aileye sahip olmak

Eğer annen baban hayatını sana adamış senin için varlarsa bunun karşılığını vereceksin kardeşim. Yok ben özgür ruhluyum, şöyleyim böyleyim geçeceksin bu ayakları. Hayat birşeyler uğruna, birileri uğruna yaşandığı zaman hayattır. Hayvanlar kendileri için yaşarlar. Sen insansın. Ayriyetten muhafazakârlık dediğimiz kavram bir müslümanın ki eğer kendine müslümanım diyorsan yapması gereken yapmaması gereken hal ve davranışları içinde bulundurur. Günümüz müslümanlarının böyle triplere girmesinin nedeni de medyadır arkadaşım. Özentiliktir. Ötekileştirmeyin kendinizi. Şahsen benim şu hayata devam etmemdeki tek etken ailemdir. Onlarsız bir hayat düşünemiyorum. Çünkü kimse yokken onlar vardı. Çünkü herkes karşılık beklerken onlar beklemedi.

türk dizi isimlerini orospuyla değiştirmek

Yüzümüzü güldürmüş akımdır. Bizde destek olalımdır.
Adını orospu koydum.
Adı orospu.

lg g4

Şuan elimde olan telefondur, telefonumdur. Şuan için çok tatlı.

Edit: Telefonu kullanmayan adamların bok attığı telefondur. Bunun kamerasının yanında iphonenin lensine tükürmezsiniz o kadar söylüyorum. Batarya eğer benim gibi telefonu ara ara eline alıp 15-20 dakika kullanan birisiyseniz 1,5 gün bile kullanabilirsiniz. Isınma sorunu var demişler. Birçok uygulamayı açık bırakıp takılmaya devam ederseniz bi zahmet ısınsın. O da uydurmadır. Hızından bahsetmiyorum bile. Kısaca üst segment telefon alacaksanız tavsiye edebilirim. He bide aldığınız zaman bataryanın uzun ömürlü olması için sarjını tamamen bitirmeden sarja takmayın.

Telefonun sekizinci ayında gelen edit: telefonu sadece mesajlaşmak ve sosyal sitelere girme amaçlı kullanan birisiyim.
Buna rağmen telefonumun anakartı yandı. Ayrıca ilk çıktığı ay aldım diyebilirim aldığım zaman 2 milyar civarında fiyatı varken şuanda ciddiye alınır derecede fiyatının düştüğünü göreceksiniz. Androide aklınız varsa para vermeyin. Yinede siz bilirsiniz.

lisede ilk gün

Benim için tam bir fiyaskoydu. Yanlış tercih yapmıştım ve tercihim 4 saatlik mesafede olan kurtköye çıkmıştı. Kalacak yerim olmadığından ve oradaki cemaat yurtlarının mantalitesinden hoşlanmadığım için gitmemiştim. Sonra yakına bir yere aldırdık naklimi 2-3 hafta sonrasında liseye başlayacaktım. Sabahleyin erkenden kalktım,kahvaltımı yaptım, çıktım yola. Okula vardığımda 1 ders gecikmiştim 2.derse girdim. Dersin sonunda karnıma giren bir ağrıyla kendimi hastanede ameliyathanede buldum sözlük. Apandis ameliyati olacaktım. Hemde okula ilk başladığım gün. Zaten 3 hafta tüm yaşıtlarım okuldayken ben evdeydim ameliyatda olunca 15 günde öyle eklendi. Yalnızlıktan nefret edenler bunun ne demek olduğunu bilirler. Hiçbir arkadaşın kalmamış, herkes okuluna başlamış ve sen yalnızsın. Bunun yanı sıra ameliyat olduğum sıra i.b.b ye transfer olacaktım. Transferimde yattı. Benim için zor olan bu zamanlardan sonra nihayet gittiğim gün herkesin ilgisiyle ve samimiyeti ile boğuldum. Sağolsunlar. Lise candır. Mutlaka gidin okuyun.

uzamak isteyenlere tavsiyeler

Vücüttaki arjinin ve histidin oranını artırın. Bunlar esansiyel aminoasitlerdendir. Büyüme ve gelişmeye en çok yardımı olan 2 aminoasittir. Bulundukları besinler:
Yumurta, et, balık , süt ve süt ürünleri vs..

Ayrıca şunu söylemek isterim ki; Genetiğiniz neyse en baba 10 santim yukarısına çıkıyorsunuz gençler. Fazla kasmayın yani. Boy pos bir yere kadar. Zekanızı ve cebinizi geliştirmeye bakın.

2 aydır bir kızdan mesaj almamak

içinde bulunduğum durum.

hoşlanılan kızın nerelerinden neler içilebilir

Köprücük kemiğinden olduğu müddetçe ne içtiğinin pek bir önemi yok.

amsterdam bira

1,5 tanesiyle asla vermem diyen kıza verdiren biradır.

istanbul da rakı balık yapacak alternatif yerler

Bu mübarek aylardan sonra daha hiç rakıyla balığı yan yana yememiş, içmemiş kişilere söylenecek yerlerdir. Hesabın fazla girmeyeceği yerlerdir.

büşraların genel özellikleri

Sevgilinin kankası olurlar genelde.

dalga kaç cm diye soran kız

(bkz: sana kaç lazım)

kaçıncı buluşmadan sonra seks yapılır sorunsalı

Ülkemizde geçerli olmayan sorunsaldır. Yıllarını versen de vermeyecekse vermez.

bana iyi geceler deyin gecem iyi geçsin

Bizim dememizle iyi geçecekse, öyle gecenin amınıküim..

kocasına başım ağrıyo diye yalan uyduran kadın

Bir dakika moruk neden herkes zihninde seks yapmak istemeyen bir kadın canlandırdı ? Tamam belki bu bariz bir şekilde ortada olabilir. Ama belkide bu yalanı uyduran kadın misafir kabul etmek istemiyor. Belki Televizyon izlemek istemiyor. Bu örnekler çoğaltılır. Bakış açınızı geniş tutun. Bir yazar tavsiyesi.

kocasına başım ağrıyo diye yalan uyduran kadın

Birisi ona seksin baş ağrısına iyi geldiğini söylesin.