1. 1.
    içten yazıları ve kullandığı samimi dille insana kendisini alıştıran, okunası, tanışası yazar.
    1 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    bir sözlük yazarı ne kelime o bir sözlük yazarı...o bir genç yönetmen...o bir yaz okuluna kalmayı başarabilmiş çalışkan öğrenci *
    olağanüstü megolaman *,inanılmaz espirili,inanılmaz sıcak,insanı kendisine alıştıran yazar.* * * *
    1 ... morfin
  3. 3.
    (bkz: amores perros)
    -1 ... halit ayarcı
  4. 4.
    masanın üstündeki rodeoları bensiz rahatça yiyen hain yazardır.*
    ayrıca kendisinden beşiktaşlı olduğum için bir güzel sopa yemişimdir.
    bana diş ağrım için ağrıkesici içmemi söylemiştir sağolsun. * *
    2 ... morfin
  5. 5.
    dünyanın en megaloman, en kendine has, en yaratıcı ve dün öğrendiğimiz kadarıyla en sabırlı insanlarından biridir. kendisi tam 2 saat boyunca en ağır hakaretlere, alaylara, yakıştırmalara ** maruz kalmış, tabiri caizse * gıdını çıkarmamıştır. allah kendisine zeval vermesindir, olmadı tuttuğunu altın etsindir, başımızdan eksik etmesindir.*****
    (bkz: paça)
    2 ... asiti kaçmış kola
  6. 6.
    bundan sonraki hayatım boyunca kendisinin ipliğini pazara çıkarmak ve kirli çamaşırlarını ortaya dökmek için insanüstü bir güç sarfedeceğim yazar.
    -ingiliz kızlarının kendisinin peşinden koştuğunu söyleyecek kadar hayalperest,
    -dünyayı ele geçirme planlarımı mantıksız bulacak kadar gerçekçi,
    -bir türlü gelmek bilmeyen ilham perilerine sövecek kadar küfürbaz,
    -yine gelmeyen ilham perilerinden dolayı eser üretemeyecek kadar kısır,
    -"1 dakika geliyorum" deyip, 30 dakika gelmediğimi görünce bana kızacak kadar sabırsız,
    -"sana entry giriyorum" dediğim zaman, etekleri tutuşacak kadar kirli çıkı,
    -avatarına kendi resmini koyacak kadar ukala, özgüvenli, şımarık,
    -tüm bunlara rağmen sözlükte "keşke daha fazla yazsa" dedirten, yazmadığını gördükçe delirten, kendini sevdiren, bağımlılık yaratan yazar. * *
    3 -1 ... asiti kaçmış kola
  7. 7.
    her saniye espiri yapma potansiyeline sahip,yok böyle bir insan dedirten yazardır.
    megoloman olmakta haklıdır.* * * *

gerçek konuya gelelim:
    sözlüğe gelme amacı koca bulmak olan yazardır *
    kendisine yavşayanlara yüz vermeyen aklı başında yazardır* *
    1 ... morfin
  8. 8.
    (bkz: o değilde bir amoresperros vardı nooldu ona)
    10 gündür ortalardan kaybolmuş yazardır.*
    1 ... morfin
  9. 9.
    kendi elleriyle oscar ve altın portakal ödüllerini tepen, aklı beş karış değil, binlerce feet yukarıda olan, önüne gelen şansları kullanamayan yazar.
    -1 ... asiti kaçmış kola
  10. 10.
    msn zirveLerinde bu yazarLa uğraşmaktan zevk aLıyorumdur.. bır bır bır konuşur fakat arkaya dönüp baktığınız zaman bir şey göremezsiniz.. Laf saLatası yapar kısaca * iyidir-hoştur ama benimLe sidik yarışına girmeye kaLkışır *.. konuyLa iLgiLi oLarak ;

(bkz: paça) * *
    ... tucimania