bugün

arkadaş çevresiyle daha zevkli bir oyun tek başına sarmıyor.
bir oyun.
kutu oyunu versiyonu da çıkmış.
Mobil versiyonu beş para etmez oyun. Cinnet geçirtir insana.
When the imposter is sus.
Mal turnusolu.
Her Katil Arkasında iz Bırakır.

https://youtu.be/YD7GrvyfZfg
Millet acayip oynuyor ben daha hiç oynamadım bile ne olduğu hakkında pek bi fikrim yok.
https://www.youtube.com/watch?v=uwVSo8Boq5A

değişik bir oyun, taktik varsa alınır.
Oyun çok sade 10 kişi başlıyorsunuz ve 1 kişi katil oluyor. Ben katil olarak tanımlıyorum anlaşılır olması açısından o bir kişi diğerlerine görünmeden tek tek gafil düşürüp öldürüyor. Arkadaşını öldüren hangi renk oldugunu görürse yakalanmadan gidip alarma basıyor ve oyun oylaması açılıyor. Herkes tahminin yazıyor örneğin kırmızı katil diyorlar tartışma sonucunda belirtilen süre içinde renk seçimini yapıyorsunuz. Eğer çogunlugun seçtiği renk katil ise oyun kazanılıyor ve bitiyor.
Yıl olmuş 20 böyle grafiksiz oyunları oynamak biraz tuhaf.
Sinir hastası eden oyun. Aslında oyun değil oynayan angutlar deli ediyor. Red diyorsun seni oyluyorlar. Gördüm diyorsun takan yok. Sildim artık.
arkadaşlarla discordda sesli bir şekilde oynanması aşırı zevkli olan oyun. küfürler havada uçuşabiliyor tabii bir süre sonra..
Yine anlamsız ergen bebelerin gözdesi.

Oynayın oynayın.
impostor olursanız sevinçten ne yapacağınızı bilemezsiniz öyle bir oyundur.
Her yerde bu var amk.
bu ara herkes oynuyor.
uzun bir süredir ekşi sözlük yazarlarının oluşturduğu discord sunucusunda oynadım bu oyunu. oynamayı bilmeyen biriyle hiç çekilmiyor. 6 kişi kalmış 2 tane imp var. adam direkt oy veriyor. kime verdin diyorum skip attım diyor. double kill e oyun bitecek. adam crewmate ama 3'üncü imposter gibi oynuyor. birinci mapteyiz. kameranın önünde duruyorum bilerek elektrikler kesikken kameranın ışığı yanıp sönüyor beliyorum ki biri bakıyor kameradan imp geliyor beni orada kesiyor. report oluyor. kameradakine soruyorlar bir şey gördün mü hayır diyor. bu eleman da crewmate çıkıyor oyun sonu. 3 mapteyiz elektrikler kesik. kırmızılı içimden geçiyor. bir saniye geçmeden report tuşu yanıyor. infomu veriyorum. beraber girdikleri arkadaşı o benim yanımdaydı o yapmış olamaz diyor. asmayıp skip geçiyorlar diğer el suçladığım eleman beni kesiyor. arkadaşı crewmate çıkıyor oyun sonu. bilerek faketask yapıyorum common task görevde. 2 tane avel imposter ağıma düşüyor. onlarda görevi yapmış gibi yapıyorlar. gidip düğmeye basıyorum. olayı anlatıyorum. imposter bana küfür ediyor. discord'un bir admini de bizim oyunda. olayı anlatıyorum oyun bitince duymamıştım diyor. yine 3 mapteyiz. ölü ekranına bakıyorum var mı diye. turuncunun öldüğünü görüyorum. mapte turuncu ceset arıyorum. oyunda tek imposter var. ben ölüyü ararken imposter birini daha kesiyor. infomu veriyorum diyorum ilk turunculu öldü diyorum bu el. crewmate kız çıkıp diyor ki turunculu oyun başı öldü ben yalan info vereni oylarım diyor. 4 kişi kalmışız. imposter ile oy verip beni asıyorlar. aslında daha kötüleri de var da aklıma bunlar geldi şimdilik.

bu discord grubu bu arada aralarında en oynanabilir olan grup. o da +18 ve küfürsüz olmasından dolayı. ama ne zaman bir tane odaya girseniz. illa birisi ben yeniyim diye gelip imposter clearlıyor, yanlış info veriyor veya crewmate olsa bile crewmate asmak için uğraşıyor. haliyle de oyununuzu sikiyor.

bu oyun sadece arkadaş ortamında oynanınca güzel.
Herkes bu oyunu oynuyor neredeyse ama ben pek bır sey anlamadım biraz ızledım ama store de zaten en tepede.
basitçe katil kim oyunu.

steam arkadaş kodu:
317217303

bıçaklanmak isteyen gelsin ama gece.
Telefonda oyun oynamaktan nefret eden beni kendine bağlayan oyun.

inanılmaz basit ve bir o kadar keyifli, bilhassa tanıdıklarınızla oynuyorsanız daha bir keyifli; impostor olup manipülasyonla masumları şutlatmanın hazzıysa paha biçilemez.*
Yaz beni.
Şöyle ağzı iyi laf yapan bir ekiple bir araya gelince aşırı eğlenceli olan oyun. Yok mu aranızda oynayan, şöyle 10 kişilik bir grup çıkartsak?
görsel
görsel
Katil yakalamaca oyunu. Ha katilsem galibiyetim garanti. Bıçaklarım, dönüp arkama bakmam bile.
görsel

Bence komik.