bugün

entry'ler (100)

nokia 1100

Geri ve kapatma tuşu yerine aşağı yukarı tuşu var. açma yerinde kapatma alo tuşunda ise ok tuşu olan karmakarışık tuşlu telefon.

kaçak elektrik kullananın anası

kullanandan çok onların bedelini bize ödettirenlere küfür ediyorum.

özlem keşifte

Gezgin bir youtuber olan bu hanım youtube camiasındaki renkli, neşeli sunuculardan birisi oldugunu söyleyebilirim. gün geçtikçe büyümesiyle bir gün alanında tanınmış isimler arasında yer alacağını düşünürüm.
Kendileri tiny house, küçük ev, minimalist yaşam, kamp ve gezi videoları üretmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=53_5V18fI-k

testere necmi

bir kadın öldürdüm herkese düşman oldum. Bir kadın sevdim herkes bana düşman oldu.

kocamdan kalan dul maaşıyla sevgilime hediye aldım

para eline gelince senindir adam ölmüş zaten mezardan göndermiyor bana da alabilirsiniz.

cahilim ama mutsuzum

hem cahil hem mutsuz olunmazmış bence de paran yok.

menemen

soğanlı ve acılı olanı makbuldür.

meral akşener

Gençlik fotoğrafı.
görsel

dövme yaptırılası sözler

"we are our choices"
Biz seçimlerimiziz.

"Home is wherever i’m with you"
seninle olduğum her yer evimdir.

4 adet çizim dövmeye sahibim bunlarda şuanki kadar oyalandığımı hatırlamıyorum gerçekten söz yazdırmak daha zor karar vermeyi sağlıyor sanırım bunun sebebi anlaşılır olacağı için daha fazla efor harcatıyor. Baktığım sözler arasında kararsız kalmakla yeni dövme sözleri arayışna girdim, bulduğum kaynakta 350 adet birbirinden güzel Dövme sözleri yer almakta kalıcı dövme yaptırmak için kararı iyi vermek gerektiği için fikrim netleşene dek önce geçiçi bir süre sonra geçiçi üzerine kalıcı yaptırmakla devam edeceğim sanırım en sağlıklı yöntem bu olacaktır.

kanal istanbul un arap tv lerindeki reklamı

katar istanbulu yapmak zorunda olma sebepleri belli.

youtube da en son izlediğiniz video

(bkz: istakoz)lar canlı canlı mı pişiriliyor
https://youtu.be/kR5Qnq7X1GU

bir kadını döven erkeğe müdahele eder misiniz

müdahale etmem demek kolay, o anki ruh haliniz ve vicdanınız merhametinize karşı koyamayabilir. Mantıken karışılmaması gerekir kadınların işi belli olmaz sonra ikisi birlikte ayırandan şikayetçi olup sanane severde döverde sen benim neyimsinde sevgilime saldırıyorsun deme ihtimali yüksektir.

berat albayrak

başarısızlıktan başarı çıkaran en zor durumlarda bile her başarısızlığa başarı olarak bakan..dı.

volvo

volvo 850 vagon deneyimlediğim zamanlarda yılına rağmen günümüz arabasını aratmayan konfora sahipti. çok içerdi ağır bir aractı ama fişek gibiydi. sağlamlık testi:
https://www.youtube.com/watch?v=iMFtucxGoNg

gökkuşağı

hortumu kıstırarak ışığın açısında akıtınca gökkuşağı luşturulabilir.

kaş aldıran erkek

yazar, recep ivedik gibi martı kaşlar görmek istiyor.

ezhel dinleyen kızların anne olacağı gerçeği

büyüdükçe değişirse ve kendi deneyimlerini gelecek nesil üzerinde yapılmaması gerekenler olarak öğretmesi bir umut ışığı.

sıcak su torbası

kış günlerinin en iyi dostudur. araklarımın arasına alırım sıcacık tutar yorgunluk ağrılarımı emer. bir keresinde kapağın tam kapanmaması sebebiyle akan bir tutam su sıcaklığını iliklerimde hissettirdi.

transformers

şiimdi ikinci filmini izledim, ilki kadar harika değildi ama yine de oldukça iyiydi. Shia LaBeouf, Megan Fox ve oyuncu kadrosunun geri kalanı bu filmde harika oyunculuk sergilemiş.Transformers 2 izlemek isterseniz hd kalitede türkçe dublaj tercih edebilirsiz. Dublajına ön yargılı yaklaşmamanızı tavsiye ederim.

Aynı zamanda oyunuda vardır (bkz: Transformers the game) ilk çıktığı zamanlar sürekli oynardım. nostalji yaptım, videosuna baktımda o grafikle aldığım hazzı şuanki oyunlarda bulamıyorum.

yeni bir pizzacı açsan adını ne koyardın

ulu pizza.