bugün

entry'ler (123)

gain

yerli dijital yayın platformu. sosyal medya hesaplarından yıllık üyeliğin 3.90 lira olduğunu duyurmuş. bence kaçırmamak lazım.

johnny sins

bence bu adamın acayip hakkı yeniyor. mainstream filmlerde yer alacak kalibresi var. her role giriyor. bak şimdi de noel baba olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=uCU21JR3JZk

the collapse

orijinal adı L'Effondrement olan distopik dizi. dünyada bazı tuhaf gelişmeler oluyor ve toplum çok kısa sürede kaosa sürükleniyor. medeniyet bir anda çöküşe geçiyor.

gain'de izlenebilecek olan dizi aynı zamanda.

türk memurun kripto para intiharı

Sakarya’nın Geyve ilçesinde, Doğançay işletme Şefliğinde görevli 26 yaşındaki Orman Muhafaza Memuru Ö.T.B., kripto paralardan kaybettiği yüklü miktarda paranın ardından yaşamına son verdi. Genç memurun yalnız yaşadığı ve arkadaşlarının bir süredir kendisinden haber alamadığı bildiriliyor. Bunun ardından Ö.T.B.’ye ulaşmak için evine giden arkadaş grubu, kapıda beklerken bir el silah sesi duydu. Polislerin araştırmalarına göre intihar kripto para borsasında kaybedilen yüklü miktarda paradan ve dövizdeki yüksek dalgalanmaların neden olduğu kayıptan kaynaklanıyor.

https://kriptokoin.com/kr...-kaybedince-intihar-etti/

evinde sürekli yangın çıkan aile

söndürseler iyi olur.

sözlüğe yeni üye olanlara 200 tl

gayet iyi bir kampanya. keşke bana da verilse. bitci'de birkaç token alırdım.

13 ekim 2021 dolar kuru

kripto piyasalarını da harekete geçirmesi beklenendir. bitci'de beklemedeyiz. eskiden dolar artışında piyasa daha da hareketlenirdi. şu an bir temkinli olma durumu var zannederim.

hasarlı araca 84 bin tl istemek

o parayı hasarlı araca vermek yerine bitci'de kriptoda değerlendirsen kısa sürede hasarsız bir araç alacak para elde edebilirsin.

doların 8 70 de çılgın atmas

bitci com gibi bir alternatif varken insanların hala döviz yatırımlarından medet ummasını bir türlü anlamış değilim. devir kripto ile kazanma devri ve insanlar istese de istemese de daha uzun bir süre böyle devam edecek.

thodex skandalında bir kişinin tutuklanması

son yılların en büyük dolandırıcılık vurgunu olan thodex dolandırıcılığında tutukalamalar başlamış. umarız gerisi de gelir.

https://kriptokoin.com/th...dalinda-kritik-gelisme-2/

operasyon 41

bana kalırsa bu haftaki kavga fiziksel temasla sonuçlanabilir. birisi burak'tan fena halde dayak yiyebilir. çocuğu çok sinirlendiriyorlar.

operasyon 41

hakkında çok fazla şey söylemeye gerek olmayan yarışma. izleyip görmek lazım. zaten izleyen müptelası oluyor.

operasyon 41

sıradan bir yarışma değil. görüldüğü kadarıyla çok kolay da değil. yarışmacılar epey zorlanıyor. özellikle de kapışma sahnelerinde.

6 şubat 2021 fenerbahçe galatasaray maçı

zirveyi etkileyecek bir maç olacak. belki de şampiyonluğu belirlemenin ilk temeli atılacak. fenerbahçe alır diye düşünüyorum. ama skor açısından umudum yok. son yıllardaki derbilerde bol gollü maç göremiyoruz. o yüzden alt verdim tuttur'da. 30 liraya kadar ilk kupon hediye söz konusu. şansa bırakamam.

6 şubat 2021 fenerbahçe galatasaray maçı

zirveyi etkileyecek bir maç olacak. belki de şampiyonluğu belirlemenin ilk temeli atılacak. fenerbahçe alır diye düşünüyorum. ama skor açısından umudum yok. son yıllardaki derbilerde bol gollü maç göremiyoruz. o yüzden alt verdim tuttur'da. 30 liraya kadar ilk kupon hediye söz konusu. şansa bırakamam.

14 ocak 2021 anadolu efes khimki maçı

euroleague temsilcimiz efes'in kesin galip gelmesi gereken maç.alr da bence. tuttura efese bastım zaten. kupon bedelim iade edildiğinde diğer basket maçlarına da oynarım elbet.

7 ocak 2021 brooklyn philadelphia maçı

brooklyn bence maçı kolay kolay bırakmaz. brooklyn diye düşünüyorum. tuttur kuponuma da böyle yazacağım. keza ilk kupon bedelini hazır tuttur iade ediyorken bolca maç yapmak lazım. canlı izle & oyna özelliğinin olması da ayrı bir avantaj bence.

23 aralık 2020 fenerbahçe başakşehir maçı

fenerbahçe fenerbahçe olalı böyle sıkıntılı bir sezon geçirmemiştir. galibiyet şart. bence alırlar maçı. tutturda da kuponumu fenera basyım zaten. ilk yatırıma 200 lira bonusla epey kazanacağım.

24 aralık 2020 orlando magic miami heat maçı

miami'nin şansını daha yüksek görüyorum. zaten tuttur kuponumda da heat'e bastım zaten. canlı izle oyna özelliğinden faydalanmak lazım. tabii bir de ilk yatırıma 200 lira bonustan.

10 aralık 2020 maccabi tel aviv sivasspor maçı

avrupa'da bir sivas galibiyeti yüzümüzü güldürür. bu hafta işimiz pek rast gitmedi. ben sivas'a güveniyorum. maccabi öyle ahım şahım bir takım değil. tuttura ilk yatırımı yapıp kuponu yazdım. sivas alırsa benim yüzüm ekstradan gülecek. nihayetinde işin ucunda 100 liraya kadar bonus da var.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.