bugün

amigurumi bebekleri ,sahip olduğum en güzel bebekler olup şirindirler..
Tığla örülen sonra içi elyaf gibi çeşitli malzemelerle doldurulan, şu aralar salgına dönüşmüş olan japon icadı oyuncaklara verilen genel addır. Toplu üretim yapılamadığından üretilen amigurumiler kişiye özeldir ve üreticisinin yaratıcılığını, izlerini taşımaktadır. Yapımı oldukça kolay olup, tığ ile uğraşanların bildiğinin söylendiği sık iğne metodu ile yapılmaktadır. Topu topu 7 farklı ilmek stili ve 3 farklı başlama stili ile hayalinizdeki oyuncakları kendiniz üretme şansına sahip olabilmektesiniz.
En zor kısmı örülen oyuncakların birleştirilmesidir, zira kafanıza göre yaparsanız ördüğünüz oyuncağın sakat olma ihtimali bulunmaktadır.
Annemin başına mussallat olan birşey.
görsel
işin nirvanası budur.
Harika örnekleri için

http://www.playgurumi.com
amı kuru mu diye algılanması olağan olan uğraş.
kesinlikle sadece ev hanımlarına yahut üniversite bitirir bitirmez ev hanımlığına atananlara özgü bir uğraş değildir.

örgünün temelini bilenler için (bkz: zincir çekmek) (bkz: sık iğne) güzel bir terapiye başlangıç olacaktır.

kafasını dağıtmak, hobi edinmek ve güzel ürünler ortaya çıkartmak isteyenler için tavsiyedir. ismek'te de kursları mevcuttur.
(img:#1914361)
Tam hediyelik şey.

Abuk subuk şeyler alacağınıza harbiden şöyle şeyler alın.

Şunun tatlılığına bakar mısınız?
Ami; örgü, tığ veya şiş ile yapılmış
Nuigurumi; içi doldurulmuş oyuncak anlamına gelen iki japonca kelimelerinden türeyen, örgü oyuncak anlamına gelen bir terimdir

Bir başlayınca insan bir daha bırakamıyor.

görsel
Çok şirin lan bunlar.
görsel
Bu da benimki.
Tığla harikalar yaratma sanatıdır.
Minik yaramazım yüzünden başladığım hobim. Azcik kafa dinlemek için müthiş uğraş. O değilde bir iki öreyim derken baya ilerlettim işleri. Satış dahi yapar oldum. Elveda web sitem elveda kodlarım diyorum.
görsel
Bunlar da benim eserlerim. Erkek olan polis bebek. Bayagi bir emek ve yetenek istiyor. Bu kadar yapabildim.
görsel
Bu Miniş kendime yaptığım anahtarlığım.
Vay lan sozlukte ne cevherler varmis.
35 yaş üstü mutsuz kadın hobisi.
Ben de yaptim , çocuklar istedi. Bayagi bir emek gerektiriyor ve sabir.
Hobi. Adı üstünde. Her hobi edineni mutsuz ilan etmek sadece bizim millete mi mahsus bilmiyorum.

Zaman zaman değişik şeylerle ilgilenirim. Bu bazen dikiş olur, bazen örgü, bazen boya, bazen felsele, bazen de psikoloji. Beynimizde yeni odalar açmanın nesi kötü anlamadım. Tavana bakıp boş boş yatmak, ya da internete saçma sapan insanlara maruz kalmaktan emin olun daha iyi.