bugün

Bu dayı Sibel kekiliden sonra ki Milli gururumuzdur Helal sana dayısı.
görsel
görün kızlar görün. beğenmediğiniz türk erkeği kapış kapış gidiyor. karı almaya gelecek yozgatlı dayıyı (!)
Eski Playboy modeli.
hem çok güzel hem çok zeki hem de çok eğlenceli bir hatun. artık "the yenge" ayrıca.
https://www.instagram.com/p/BLdYJr7BO8v/

Komik olmayan komik videolar ceken kizdir. Bu kizin videolarini izlerdim ama ismini bilmezdim zencilerle komik videosu vardi aklinca ama komik degildi.

Eger dayiya vermeyecekse gelmesin adamin hayallerini yikmasin.
at gibi karı ama yüzü de at hırsızı yüzü o sıkıntı. At hırsızı kadın olur mu demeyin oluyormuş.
Duzgun fizigiyle sosyal medya zengini olmus hatun kisidir.
görsel

Allah yaratıyor.
yozgatın, new york ve londradan sonra en önemli vilayetler sıralamasında 3. sıraya kadar yükselmesine sebep olmuş abla. sen izle yozgattaki turist patlamasını. aslansın be lalek dayı.
Cafer dayı olayından önce tweetlerini 100-500 arasında kişi reetweet yapmışken Cafer dayı sayesinde bir tweetini 70-80 bin kişi reetweet yapmış. Dünyanın troll u Türklerdir bence.
kingbach bisey yap lan yoksa yozlasmisgatli amk mali goturecek tas gibi kariyi!!
amanda aman.
Turk bayragini elleriyle kirleten yolunda bir arkadas.

Bunun gotunu bu kadar kaldiranlar utansin

Ne oyle ciplak halde turk bayragi falan?

Abd bayragi mi lan bu sort olarak ustune geciresin?
başarılı bir reklam çalışmasıdır.
adamlarda bayrağa saygı yok ki nereden bilsin hatun. biz bayrağımızı öpüp alnımıza koyarız onlar kıçlarına bez yaparlar. ama çok güzel hatun orası ayrı. taş değil kaya mübarek.
görsel
Tamamen takipci ve reklam için ülkemize dadanmıştır.
(bkz: tipsiz)
Ya kiz iyi reklam yapti ben vine dan 3 4 yil onceden taniyodum lelenin falan arkadasiydi. Guzel kiz adam ona yurumus o da avantaja cevirdi napsaydi ne bekliyodunuz? Akilli biriymis. Ayrica her yigidin harci degildir turk bayragi acip foto cekilmek orda. Kaldi ki kizin gercekten reklama ihtiyaci yok.

Sadece citayi yukseltti bak ona uzuluyom.
ilk başlarda komik gelen yavaş yavaş suyunun çıktığı espiriyle türkiye' de tanınırlığı artan bayan.
Türk erkeklerinin benim için de hâlâ umut var demesine neden olmuştur.
aslen playboy kızıdır. vine videoları ile asıl şöhreti yakalamıştır. türkiyedeki viral reklam ile türkiyedeki popüleritesi artmıştır. yakında dizilerde görürüz.
bir sosyal medya fenomeninin üstünden en çok para kazanabileceği kitle bizim boş gezenin boş kalfası, bütün gün netten çıkmayan dallama insan sürüsü türk kullanıcılardır. kız da bunu görmüş ki burada reklama abanıyor, türkiye türkiye diye yazdıkça kâr ediyor.
görsel