bugün

Alvin, Simon ve Theodore Chipmunk kardeşlerin maceralarını anlatan bir çizgi filmdi. Bunların en cerzebelisi Alvin'di. Elebaşı oydu. Bunlar rock star falandılar galiba. Kendilerini evlat edinen Dave diye bir adamla yaşarlardı. Tuhaf gecelik entarisi gibi kıyafetleri vardı bu elemanların.
Bir zamanlar hbb'de yayınlanan özlenilmiş çizgi film.
cıngılı şöyleydi alvin,saymın ve teodor du du dududu...
bu üç çılgın sincap kendilerine yaraşır bir şekilde çılgınca şarkılar söylerdi, çok ince sesleri vardı.
(bkz: alvin and the chipmunks)
(bkz: aramaya inanmak)
Alvin and the Chipmunks ismiyle aynı zamanda 14 aralık 2007 de sinemalarda gösterilmiştir. ha bi hbb tadı vermişmidir, hayır elbette. bizde ozamanlarda aldığımız hazzı belki yine alırız diye izledik işte saf saf.
80'in sonları 90'ın başlarındaki çocukların izleyebildiği* ve halen dinlenebilecek güzellikte şarkıları olan çizgi film. (bkz: the witch doctor)
2. si vizyonda olan film theodore chipmunk hala çok sevimli.
özellikle 4 yaş ve öncesi çok sevdiğim çizgi filmdir. annemin fincan ve tabak takımlarının önemli bir bölümü bu çizgi film nedeniyle tarafımdan telef edilmiştir. annem sirtaki benzeri bir olaya giriştiğimi anlatıyor. hatırladığım dönemle ilgili olarak, muhabbet kuşuma alvin saymın teredor** ismini vermişitim.
an itibariyle Show TV de yayınlanmaktadır.
Çok tatlı olan popçu hayvanlardır. para ile dans eden tiplerdendir ama neden justin kadar sevilmez bilmem?
chuck dizisi ile tanıdığımız zachary levi'nin başrolde oynadığı animasyon filmi. dün akşam yemekhanede yemek yerken tv'de açıktı, göz ucuyla bi baktım, tam çıkartamadım, bir daha bakınca dedim ulan bu charles carmichael!

özledik seni be zach. çevir bol ekşınlı vurdulu kırdılı karılı kızlı bi film de görelim seni. bayağı oldu çünkü seni görmeyeli.
izlerken o sincapların yanaklarından tutup çekmek istediğim filmdir.
10 dakika tv açık kaldı, hayatımda böyle saçma bir şey görmedim arkadaş.
show tv nin her gün yayınladığı doktorlar dizine aday filmdir.
3 filmini de izlediğim gayet güzel film.
Alvin, saymın ve teodor du du dududuu..
güncel Önemli Başlıklar