bugün

yıllar sonra edit yapacağım oyuncu geleceğin en büyük forvetlerinden.
Madrid doğumlu ispanyol futbolcu. Şu anda La Liga ekiplerinden Real Madridde forma giymektedir. Mevkii forvettir.
Az önce el clasico da benzema ya asist yaparak madrid in 1-0 öne geçmesini sağlamış futbolcu. Tipi kaka ya benziyor. Oyunu da benzerse büyük topçu olur. Gördüğümüz kadarıyla barcelona maçının atmosferinde pek heyecan yapmadan rahat rahat oynuyor.
galatasaray'a karşı oynayabileceğini varsaydığım topçu böylesi yok türkiye'de.
an itibariyle harika vuruşla vallecano filelerini havalandırmıştır.
Futbolcudur. Yer ayırtayım da, yakında değerlenir buralar.
ben bu adamda brezilyalı ronaldo'yu görüyorum. sorarım böyle sprinter forvet dünyada kaldı mı?
an itibariyle eski takımı real madrid cf ile oynadığı şl yarı final ilk maçının 9. dakikasında golünü atarak sevinç yaşamadığından dolayı takdirimi kazanmış olan genç yıldız.

juventus fc formasıyla bu sezon tüm resmi maçlarda 12 gol 6 asiste ulaşmıştır.
real madrid'in fişini çeken adam.
juventus'un elmander'i.
reali indiren adam.
Gareth bale malı icin harcanan futbolculardan biri (bkz: di maria)
Perez sokabilir bir yerine baleyi.
20 milyon euroya juventusa satıldığında "ahahah madrid iyi itelemiş" demiştim. bu akşam sağolsun lafımı yedirdi bana.
Real madride bilezik gibi geçirmiş ve ispanyolların kulaklarını çınlatmıştır.
Barçaya küsküyü dayamış forvet. Evet.
Yardırmıştır helal olsun.
ileride daha iyi olacaktır mutlaka yalnız şu haliyle ispanya nin ilk 11 inin forveti olacak durumda değil. Kötü bir sezon geçiren Diego costa ve valenciali alcacer in gerisinde.
Fena oynuyor pezevenk.
iyi futbolcu. real madrid çakalı hemen geri almış.
(d. 23 Ekim 1992, Madrid), ispanyol futbolcu. Şu anda La Liga ekiplerinden Real Madrid'de forma giymektedir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%81lvaro_Morata
işte morata. real madridin forveti 92 doğumlu güzel kardeşimiz ve onun hayatında çok güzel bir şeyler oldu.

görsel

burda bi idman çıkışı bu kız morata'dan imza alıyor. gördüğünüz gibi morata formaya imza atıyor.

görsel

ve işte burada bi evlenme teklifi var morata imza isteyen o kıza evlenme teklifi ediyor ve kız kabul ediyor, alice campello

görsel

ve son halleri

görsel

görsel

başta da söylediğim gibi dünyada çok güzel şeyler de oluyor.
görsel

http://www.posta.com.tr/r...stemeyince-haberi-1268049
10 sene sonra türkiye liglerinde top koşturacak matador.
pes 2013te kimse yüzüne bakmıyorken benzeme ile çift forvet oynattığım oyuncu, chelsea’ya transferinden hakkım olanı istiyorum. *
şu adamın 10-15 maçını izlemişimdir. benim için şişirilmiş bir balondan başka bir şey değil. bunda ne bulduklarını anlamadım. oynadığı takımlar Madrid, juve, chelsea olmasa tff 1. lig topçusu bile yazardım herhalde. belki de sorun ismi alvaro olanlardadır, bilemedim şimdi.