bugün

yıllar önce naşide göktürk ile sevgili olduklarını ve altan erkekli ünlü olmaya başlayıp istanbula gideceği zaman naşide göktürk'ün sakın ha adlı parçayı yazdığını duymuştum.şarkıyı bilmeyenler için:

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=OiarEYD2v9s
--spoiler--
hangi rol olursa olsun o rolün hakkını sonuna kadar teslim eden oyuncudur.güneşi gördüm filmindeki dağa çıkan oğlunun cesedini gördüğünde yaptığı rol ise kelimelerle tarif edilemez,görülmeli ve üzerine düşünülmelidir.
An itibariyle chp'nin büyük istanbul mitinginde sunuculuk yaparak hem beni şaşırtmış hem de sevindirmiş tiyatrocu.
chp istanbul büyükşehir belediyesi meclis üye adayı olan tiyatrocu. ayrıca chp mitinglerinde, deniz baykal'ı anons etmekte. genellikle belediye başkanlarının geçtiği yoldan siyasete girmiştir. öyle sanıyorum ki bir sonraki hedefi belediye başkanı olmak.
Miting çığırtkanlığının hiç yakışmadığı tiyatrocu.
son zamanlardaki koşuşturması ve de katıldığı genç bakış programıyla siyasetçi 'tipini' aldığını belli eden tiyatrocu.
chp mitinginde boy gostererek gozumde bir nihat dogan olmustur.
istanbul doğumlu, aslen yozgatlı tiyatrocudur.
siyasi görüşü ne olursa olsun, oyunculuk yeteneği ne olursa olsun, tanıdıkça daha bir sevimsizleşen insandır. mümkünse vizonteleden daha fazla yaklaşılmamalıdır.
görüşüyle oyunculuğuyla sevilen adamdır. adamdır yani. en baba üyesi nihat doğan olanların çekemediği adamdır üstelik. chp li olduğum için söylemiyorum , bir mitinge çıktı diye haksız yere eleştirildiği için söylüyorum. has oyuncudur.
bir dönem iyi bir tiyatrocuydu. artık bir siyasi partinin kadrolu çığırtkanı, amigosu. nerden nereye.
son yerel seçimde chp'den beşiktaş belediye meclisi üyesi seçilen tiyatrocu ve aktör.
bir demet tiyatrodaki kıl apartman yöneticisi rolünde harikalar yaratmıştır.
bir demet tiyatrodaki bunak hakkı bey rolünde de harikalar yaratmıştır. karısının yaptığı makarnayı beğenmeyip "lek leeeek" diyerek sokağa dökmesi gerçekten çok komikti.
televizyonda sinemada her yerde görmekten bıkkınlık verdi derken sokakta da gördüğüm ve kibarlığına kurban olduğum başarılı oyuncu.
tiyatro kadar soguk ve inandirici olamayan oyuncu.sinemadan uzak durmasi hem kendisi icin hem de sinema izleyicisi icin yerinde bir davranis olacaktir.
ice age 3 dawn of the dinosaursda "buck" karakterini süper seslendirmiş adam.
vizontele filmin de belediye baskani roluyle kendini bir kez daha ispatlamis sanatci.
yıllar sonra edi ile büdü'de edi'yi seslendirdiğini öğrendiğim ve bir kez daha hayran olduğum sanatçı.
bir demet tiyatroda cemil ipekçiyle dalga geçtikleri modacı "dodo" karakteri ile de yarmıştır.
son dönemde akpiliyle poz verip sanatçıyım ama otobüsü de binerim mesajı veren oyuncu. valla yerinde olsam otobüse binip o sıkıntıyı çekmem.
sıkı bir beşiktaş'lıdır.ayrıca yamulmuyosam kongre üyeliği de vardır.Müthiş mimikleri ile de filmlerinde bizi büyüleyen türk tiyatro tarihinin en büyük oyuncularından biridir.
feci halde tatara benzeyen olan usta tiyatrocu. kendisinden mükemmel bir dede korkut olabilir.

http://www.resimlive.com/...n-erkekli_resimleri_6.jpg
oyunculukta olduğu kadar seslendirmede de başarılı olan tiyatrocu. susam sokağındaki edi nin yanısıra, a takımı dizisinde templeton peck i de seslendirmiştir.
şu anda başkent iletişim bilimleri akademisinde derslere girmektedir. inanılmaz bir kişilik olup aynı zamanda sohbetine ve mizah anlayışına doyum olmayan insandır. adam gibi adamdır. mütevazılık abidesidir. karşısında oturup onu dinlerken düşündüğünüz tek bir şey var; bu adam gerçek olamaz...