bugün

hala nasil haberlere konu olmaz, nasil basin bunu atlar sasiyorum. fazil say, dunyaca taninan omer hayyam'in siirlerini paylasinca aninda lince ugradi ve basinda haber oldu. bu adam ulkenin kurucusuna saydirdikca saydiriyor. nasil hala karakola goturulup ifadedi dahi alinmiyor merak ediyorum. kimse bana bu ulkede hukuktan adaletten bahsetmesin. ayrica cemil ipekci, mujdat gezen gibi isimlerede saydiriyor.. escinselleri asagilayici tweetler atiyor. ataturk'e gay diyor falan. bu adamin dediklerini baska bir turk sitasi karakter icin bir cumlesinin bir kelimesini sozlukte yazsam aninda penceremden swat ekipleri dalar savci evime gelirdi. geceden beridir yazacam yazacam icimde kaldi. kim bu adam?
her ne kadar türkiye'de yaşamıyor olsa da derhal soruşturma başlatılmalı, ülkeye giriş yaptığı an enseye tokat göte parmak misali alınmalıdır.
kendisine "orospu çocuğu" denmesi uludağ sözlük moderasyonunun, daha doğrusu birtakım yavşak yetkili ve gammazların gücüne gitmiştir.
görsel
bunları yazan bir şerefsize orospu çocuğu demek bile orospu çocuklarına hakarettir de, bunu silenler, yahut gammazlayanlar nedir orasını bilahare tartışırız...

bu giriyi sözlük moderasyonundan kimse silmez. hangi yavşak yetkili sildiyse çıksın "ben sildim" desin ki safını bilelim...
bütün iddialarına cevapsız kalıp küfredilen kişidir.
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce ölmüş olduğunu umduğum kişi.
Twitter hesabında Başta atatürk olmak üzere ona buna sataşan herkese gay diyen hakaret eden şahsiyet. Trol felan değil eğlenmek için felan yapmıyor yani çok ciddi dediklerinde, ama sanırım embesil diyebiliriz. Anlamadığım biz yapsak bu adamın yaptıklarını götümüzden kan alırlar bu hala yazıyor bıkmadan usanmadan. Sanırım yurt dışında yaşıyor kafası rahat, ama feyk profille yazmıyorsa kendi resmiyse başına hoş şeyler gelmeyebilir.

" Alper terzioğlu coştu şampiyonluk istiyor. "
Yaptığı şeyin farklı bir versiyonu olsaydı,mesela RTE için, o sözleri söyleseydi kaç dakika içinde adli işlemlerle muhattap olacağını merak ettiğim bir organizmadır.
An itibari ile Dini duyguları depreşmiş Atatürk ün kurban kesip kesmediğini sorgulamış milletin dinine dinsizliğine laf edip durmaktadır. Pis troll!
kimdir, necidir bilmem ama yazdıklarından asla taviz vermeyen ve geri vites yapmayan biri. kalemi de oldukça güçlü. birde adam iddialarını belgelerle falan da destekliyor. sen çıkıp sadece ana avrat söversen adam daha çok gaza gelir.
Twitter'daki TT listesine giren her saçma, abartı ve bol gazlı konuda mutlaka yazmıştır; hatta bu gazı bizzat bu vermiş olabilir. Tesadüf olamaz bu. Troll olsa bile gülmezdim, ne yazık troll değil. ciddi galiba bunları yazarken. Valla kusacağım. spam'lesen de çıkıyor karşına.
Rasim ozan'a ozeniyor ama beceremiyor.

Siklemenin luzumu yok.
twitter da ve burada hakkında ağır küfürler edilen fakat sadece küfür edilen şahıstır. yazdığı iddialara aldığı somut bir cevap göremedim henüz. geçmişte atatürkçülükten ekmek yiyen tayfa böyle adamlar çıktıkça nasıl tırsıyorsa artık basıyor küfürü.
takım elbiseli, parayı güç, iktidarı yalakalık sanan siyasetten anlamayan ama nasıl olduysa sözlüklere kadar sızmayı başarmış, iki kelime etmeyi bilmeyen tip. her şeye karışıyor, karışmasın. twitter da 150 karakter ile tüm derdini anlatmayı başarıyor, o kadar kelime haznesi düşük adam.
(bkz: twitter troll ü)
ilk kez twitter da gördüğüm şahıs. fotoğrafına baktıkça gülünecek tiplerden. nasıl kırk bin takipçi yapmış onu çözemedim yalnız. adam milliyet i hala doğan grubunun sanıyor. durum o kadar vahim.
ekşi sözlük'ün yabancı istihbaratlar tarafından idare edildiğini iddia etmiş.
https://twitter.com/Alper...status/345547433117380608
Bu aralar ekşi sözlüğe sarmış Twitter troll'ü.

Hayır o değil, bu adamın yazdıklarını ciddi ciddi retweetleyen saf şaşkalozlar var aramızda.*
Tam bir kolpa. Gazeteye karalayacağına twitterın dibine vuran eleştirmen.
(bkz: gereksiz adam)
ilber ortaylı'nın "yarım okumuş, okutulmuş nefret adamı, adamları" teriminin en somut örneklerinden... cok tatlı bir kardesimiz gercekten, tasmasını bir an olsun gevsetmiyorlar. yalnız ben bunların, resmi tarihi yalanlayıp (evet resmi tarih sacmalıktır) ortaya cıkardıkları alternatif tarihe bayılıyorum. yıldırım bayezid'i timur degil ismet inönü esir almıs; karlofca anlasmasında chp zihniyetinin payı var, atatürk döneminde camiler yıkılıp türkü bar yapılmış falan... Gercekten nefret söylemi dısında hic birsey yok... bazen okuyunca uzuluyorum bir insan nasıl bu kadar birilerinden nefret eder, insanları da nefret etmeye cagırır diye ama sonra bunların kim tarafından yonlendirildigi ve amacı aklıma dusunce siktir et diyorum. allah'ından bulur eşşoleşek

gezi olaylarıyla ilgili türlü türlü bombalıyor ama son bir tweet attı; "polis namusumuzdur, ayaklar altına aldırmayız" mihvalinde. peki soruyorum sana kardeşim, illa buraları okuyorsundur. siz namusunuzu zamanında vekil oglunun karsısında el pence divan dizdirmediniz mi? ne büyük namus bu...

bu arada simdi de soros'a sarmıs. bu olayları soros finanse ediyormus.(bilen bilir dünya capında bir para spekulatoru.) soros vakfı'nın turkiyedeki lideri can paker'in akil adam oldugunu yazdım kendisine twitter'dan. beni engellemis, yazık :(((
her gün, düzenli olarak @insanlikdusmani'ndan güzel ayar yiyen gavat.
sözlükte buna benzer yazarlar olduğunu düşündüğüm insan müsveddesi.
hayatında eline bir kitap alıp okumuşluğu olmayan cahil vatandaş. baktılar oratlıkta bişeyler oluyor taraflar kavga ediyor. masıl olsa müslüman olduğunu biliyor ya. dine , kurana küfür ediyorlar , ala sana küfür yaklaşımıyla saldırmaktadır . cahilin tekidir.
esra elönü gibi ak partiyi aşağı çeken cahil, nefret dolu kişidir. partileri futbol takımları gibi görür. hani laf söyleyeyim altta kalmayayım da ne olursa olsun kafasında bir insandır.
bildiğin twitter trollü.
adam şimdi de alevilere sallıyor.
alevileri de kendi onuru gibi kirli falan zannediyor.
akp destekli bir o. çocuğu.
görsel