bugün

alper terzioğlu

ilber ortaylı'nın "yarım okumuş, okutulmuş nefret adamı, adamları" teriminin en somut örneklerinden... cok tatlı bir kardesimiz gercekten, tasmasını bir an olsun gevsetmiyorlar. yalnız ben bunların, resmi tarihi yalanlayıp (evet resmi tarih sacmalıktır) ortaya cıkardıkları alternatif tarihe bayılıyorum. yıldırım bayezid'i timur degil ismet inönü esir almıs; karlofca anlasmasında chp zihniyetinin payı var, atatürk döneminde camiler yıkılıp türkü bar yapılmış falan... Gercekten nefret söylemi dısında hic birsey yok... bazen okuyunca uzuluyorum bir insan nasıl bu kadar birilerinden nefret eder, insanları da nefret etmeye cagırır diye ama sonra bunların kim tarafından yonlendirildigi ve amacı aklıma dusunce siktir et diyorum. allah'ından bulur eşşoleşek

gezi olaylarıyla ilgili türlü türlü bombalıyor ama son bir tweet attı; "polis namusumuzdur, ayaklar altına aldırmayız" mihvalinde. peki soruyorum sana kardeşim, illa buraları okuyorsundur. siz namusunuzu zamanında vekil oglunun karsısında el pence divan dizdirmediniz mi? ne büyük namus bu...

bu arada simdi de soros'a sarmıs. bu olayları soros finanse ediyormus.(bilen bilir dünya capında bir para spekulatoru.) soros vakfı'nın turkiyedeki lideri can paker'in akil adam oldugunu yazdım kendisine twitter'dan. beni engellemis, yazık :(((
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar