1. 1.
  Eski yunanlılarında güzelleşmek için kullandıkları bir bitki. Yıpranmış ciltleri onarmak ve nemlendirmek için son derece yararlı. Akne sıcaktan kaynaklanan kaşıntılara karşı cildi koruyor. Yıpranmış saçları onarıyor ve nemlendiriyor.
  1 ... crazy
 2. 2.
  deyim yerindeyse eşek kadar dikene sahip soluk yeşil bitkidir. uzaktan görüntüsü güzeldir ayrıca*.
  1 -1 ... spaltula
 3. 3.
  bir ara istanbul'da, üniversite gençliği arasında titan gibi bir zincir oluşumuna vesile olmuştu. çok paralar dönmüş.
  ... yozishanko
 4. 4.
  kaktüs grubu bitkilerindendir. pek çok hastalığa iyi geldiği ve rahatlatıcı etkisi olduğu söylenir. zannımca da orgazmik kelimelere iyi bir örnektir. diğerleri için ; (bkz: jojoba) (bkz: frapan)
  ... sprnova
 5. 5.
  - aloe vera.
  + yok kardeşim yanlış numara yok burda evera falan hadi kapat.
  4 -4 ... taharetmuslugu
 6. 6.
  türkçesi "sarı sabır" olan sukkulent bitki. kaktüsgillerdendir. çok nadir sarı çiçekler açar bu sebeple adı sarı sabır'dır.
  3 ... mystic queen
 7. 7.
  yeni bir altıncı nesil yazar. *
  ... peynirciks
 8. 8.
  Erkekler tarafından Aloe Vera özlü kullanılan şampuanların, mahrem yerlere akması sonucu kasık bölgelerinde yanma, kaşınma ileri safhalarda ağrı ve kısırlığa yol açabilecek, yurtdışında Aloe Vera özlü şampuanı satılmayan, Türkiye'de de artık yeni Blendax ve benzeri şampuan içeriğinden çıkarılmış madde. insanlığı kısırlaştırmanın ve varikoselden şüphelendirerek paraya iman etmiş doktor ve tıp sektörünün eline düşmesini sağlayan, insanlara arap sabununun neyi vardı demek yerine 7 24 reklamlarla şampuana alışmaları ve tıp eczacılık sektöründeki şirketleşme ve kapalılık. Aloevera'nın mı acaba bütün suç?

  Mesela, hindistanda nüfusu nasıl kontrol ederiz, bu nüfusun beşte biri bize köle olarak yeter:
  http://www.aloeveraindia.com/aloe-vera-shampoo.html
  3 ... tabiherkesboyledusunecekdegil
 9. 9.
  (bkz: farmville)'de ekilip biçilebilen bitki.
  ... saab 9 5 aero
 10. 10.
  piyasadaki pazarlama işini fethullah gülen cemaati'nin yaptığı her çeşit şeyi bulunan bitki. yakında yeni bir görüş çıkarsa "aloe vera kullanınız, sünnettir" diye kanmayınız. haberiniz olsun.
  1 ... grotesquee