bugün

entry'ler (184)

uzun süredir yapmak istenen şeyler

2. dövmemi yaptırmayı düşünüyorum 5 aydır ama uygun bir yer bulabilmiş değilim hala.

orta dünya hayranı kızlar eklesin

hımym ted için star wars neyse benim için de yüzüklerin efendisi odur kızlar başka söze gerek var mı?

pokemon go

çocukların bebelerin oyunu lafına katılmıyorum katılmamaya da devam ediyorum.

bu çizgi film 90-95 arası doğan hemen hemen her çocuğun deli gibi izlediği bir çizgi film ben dün gibi hatırlıyorum akşam 6da başlayıp 6 buçukta biterdi okuldan koşa koşa gelir direk izlemek için televizyon başına otururdum o yaşlardaki her çocuk da öyle bir dünyanın hayalini kurardı zaten.

şimdi gelişen teknoloji sayesinde sokaklarda sahte de olsa pokemon görüp yakalayabiliyoruz hem de yürüyüş yapıyoruz tamam belki abartılacak kadar güzel bir oyun değil daha deneme aşamasında ve çok eksiği var ama sonuçta çocukluk hayallerimizi az da olsa gerçekleştiriyoruz.

bahsettiğim zamanlarda doğanlar sahilde Squirtle yakalamanın keyfini çıkartıyor bırakın istedikleri gibi yaşasınlar kendini pikachu zannedip atlayan o bebeden sonra iyi geldi bu oyun bizim jenerasyona.

pokemon go

telefon şarjdayken şarjı azaldı böyle iş mi olur lan ama yine de oynarım ben bunu güzel olmuş.

elleriyle kalp yaparak foto çektiren erkek

gol attıktan sonra yaptıysa golü karısına yada sevgilisine armağan etmiştir.

her şeyi genelleyen insanlar

bütün genellemeler yanlıştır. Bu bile.

mod medyan

2011 ygs öğrencilerinin büyük bir kısmını mağduriyete uğratan şifreleme yöntemidir.

unutuldu gitti tabi öncesinde ve sonrasında olan her şey gibi.

sözlük yazarlarının itirafları

tatile gitmek istiyorum ulan.

futbolu ciddiye alan tipler

Bazı insanlar futbolun bir ölüm kalım meselesi olduğuna inanırlar. Size temin ederim ki bundan çok çok daha fazlasıdır.

(bkz: Bill Shankly)

prezervatif yasaklanırsa ne olur

bu başlığı açan kafasında çok fazla insan türer.

dövme

geçen gün ilkini yaptırdım vücuduma tabi ki lord of the rings dövmesiydi filme olan hayranlığımı vücudumda taşıyacağım artık acısı veya sancısı hiç sıkıntı olmuyor eğer gerçekten istiyorsanız.
gelecekte pişman olurum diye düşünmeyin eğer yaptırmazsanız aklınızda kaldığı için gelecekte gerçekten pişman olursunuz.
yaptırın aklınızda kalmasın.

sözlük yazarlarının zaafları

siyah oje
çok severim ama yanlış anlaşılmasın el fetişi değil sadece siyah oje süren bayanlar çok dikkatimi çekiyor.

akepe li erkeklerin sevişmeyi bilmediği gerçeği

gerçekten bilmiyorlar;
-bank
-vitrin mankeni
-damacana
-ne yazık ki bazı hayvanlar.

17 mart 2016 sporting braga fenerbahçe maçı

beter olun lan ligde kazandığınız haksız maçlara sayın 4 diye dalga geçtiğiniz maçlara sayın gereksiz yere havalanan poponuza sayın bunu.

hiç umudum yok ama belki bu yenilgiyle empati yapma duygusu uyanır da ligde biraz da adam olursunuz...

the walking dead

42 dakika boyunca sadece hasiktir dedim (s6xe9) baskın sahneleri hep güzeldi dizide ama bu sefer olağanın dışına çıkması çok güzel yapmış açılış bölümünün bu kadar güzel olması insanın hoşuna gidiyor tabi.

bölümü izledikten sonra gaza gelip yastık yumruklamaya başladım.

şükrü

çükrü diye taşak geçilebilesi erkek ismi.

don t starve shipwrecked

kış indiriminde sadece 1 tl indirim yapılmıştır ama oyun 10 tl olsa da alınır.

dont starve oynadıysanız bu oyunu oynamak daha zevkli gelecektir çünkü daha gerçekçi ve gerçekten zor hele ki harita açma kısmı.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Eeaaamuaa goduuumun çekçekli hırsızı.

31 aralık 2015 evde oturacak yazar listesi

param kalmadı sözlük çıkamıyom beni de yazın.

whatsapp

sildirip tekrar yükletmiştir lanet olası o kadar iş çıkardı bide gitti tüm konuşmalar.