bugün

görsel
Varlığı ve yokluğu ispat edilemeyendir. Semavi dinlerin yaratıcısı olarak bilinir.
“idrâkin aczini idrâk etmek bir ilimdir”.
Alemlerin ve canlı, cansız Her şeyin yaraticisi, yöneticisi ve sahibidir. Begensekte begenmesekte, inansakta inanmasakta dönüşümüz, alemlerin rabbi olan yüce allah'a olacaktır.
Allah Azze ve celle. Bizi yoktan varedip kendisine muhattap alma şerefine nail eden, kendisine layıkıyla kulluk edemediğimiz, kainatın, alemlerin, bilinen bilinmeyen, görünen görünmeyen herseyin mutlak ve tek sahibi.
isim fiil. ilah'tan türemiş put. ibrahim'in en büyük putu.
süper bi char.

yarattığı iddia edilen canlılar nedense en çok kendisine tapanların coğrafyasında sefalet içinde yaşamaya çalışıyor.
Hz.muhammed'in miraç gecesi gördüğü ilah.
Kendisine en çok inanılan coğrafyalarda yaşanan problemler sebebiyle suçlanan ilah. Suçlayanlar genelde aklınızı kullanın derler lakin Allah'ın insanlara seslenirken sık sık akıl ve düşünce vurgusu yaptığını unuturlar.
Atma kafadan cahil herif, nerde yazıyor gördüğü.
görsel
Inandığım yaratıcı.
Son zamanlarda didem madak ah’lar ağacı geliyor sürekli aklıma ve şu cümleler yankılanıyor
“Beni kimse bulamazdı
Tanrı’nın arkasına saklansam.
O Kocamandı, en kocamandı o.”
Ah ki ne ah yorgunum Tanrım duyuyorsan beni bunu bilmeni istiyorum.
görsel
islam dinine inananların taptığı tanrının özel adı.
inandığım tek tanrımdır. O, sonsuz ilim ve kudret sahibidir.
alemlerin rabbi. yaradan mevla.
Başımızdan büyük bir deprem geçti. Resmi rakamlara göre 50 bin insan öldü.

Ben diyordum ki eğer binalar düzgün yapılmış olsa en fazla bin kişi ölürdü. Dolayısıyla müteahhit, belediye, yapı denetim firması, iktidar gibi somut şeyleri sorumlu tuttum.

Sonra geçen gün bir abimizle konuştum. Bu abimiz varlıklı, eğitimli bir adam. Milletvekili adayı ve kazanma ihtimali de ciddi manada yüksek.

işte bu adam bana dedi ki deprem Allah'tan gelmiş, çok ahlaksızlık varmış ülkede. Bir yerden çıkması gerekiyormuş. Ciddi olarak söyledi bu adam bunu.

Kesin sizin çevrenizde de vardır böyle düşünen insanlar. Deprem Allah'tan gelmiş.

Şimdi durum eğer gerçekten böyleyse;
Soma maden faciası
Gezi eylemleri
15-16'da gerçekleşen 22 terör saldırısı
15 temmuz darbe girişimi
Elazığ depremi
Bu son deprem

Yani bu olaylar Allah'tan geliyorsa Allah yüzünden bizim başımıza gelmeyen kalmamış.

Aga pardon da sen Türk milletine bu kadar bilendin AQ??

Suudi Arabistan'da adamlar hacerül esvede range rover'ın içinden taş atıyor, bu adamlara bilenmiyorsun da bize mi bileniyorsun?

Yani dünyada çeşit çeşit ülke var. Uruguay var mesela. Fransa var Avustralya var Rusya var. Sen niye bizi seçtin niye bize bu kadar bilendin tam olarak??

Her kötü olay Allah'tan geliyor bu milletin başına. Yani zahmet olmazsa tam olarak senin bu milletin başına güzel bir şey gönderdiğini tam olarak ne zaman görürüz?

2006 yılında Fenerbahçe'yle Allah arasında yaşanan gerginliğe benzer bir gerginlik Allah ve Türk Milleti arasında yaşanıyor olabilir mi?

Bakıyorum bu millet her sabah işe gidip işten geliyor. metrobüste eziliyor, marmaray'da eziliyor. Ulan zaten sabah akşam ezilip duruyoruz, adam bir de paso felaket gönderiyor başımıza.

Babacım senin ne zorun var bizimle acaba? Tam olarak ne zaman rahat verirsin bu millete?
Allah da bilime uyup fay nerdeyse orda yapıyor zaar.

Moskova yı yıksın depremle yarın namaza başlarım mesela.

Tayland dünyanın kerhanesi... depremi yok.
allah diye bir şey yok başımıza gelen felaketlerin sorumlusu kendilerini allah zanneden yöneticiler.
türkiye bir deprem ülkesi burada çok büyük depremler olması kaçınılmaz bir gerçek. bu felaketler ahlaksızlık yüzünden oluyor diyenler aşağılık birer din satıcısıdır.
yerin göğün yaratıcısı.
görsel
Bir Arap tanrısı.

Türkleri ilgilendirmez.
Seviyorum. Olsun olmasın muhteşem bir şey.

Neden?
Allah zorda olan kuluna el uzatır. -yaşandı-
Allah kulunu terk etmez. -yaşandı -

Benim Allahu tealayı sevmem için çok sebebim var...

Haramlarda anlaşamıyoruz. Tek haramım içki. isyan eder gibi içki. Tanımaz kadar kötü içki...
rabbimiz, sahibimiz, dostumuz, tek sığınağımız özetle her şeyimiz.