1. 1.
  sen var misin ? eğer sen var isen seni yaratan da mutlaka vardır. yok diyorsan ben maymundan geldim evrim geçirdim ona bisey diyemem.
  13 -44 ... mdar
 2. 1.
  Doğrudur mallah yok.
  Allah var dedik zaten bunda hemfikirmiyiz kardeş He. ??
  8 -1 ... kesfedilmemisair
 3. 2.
  "herhangi bir şeye inanan birisini ikna edemezsiniz, çünkü inançları kanıta değil, inanmaya duydukları köklü ihtiyaca dayanır." carl sagan

  Bazı insanların ihtiyaçlarının başında "korku" gelir. Müslümanlar bu ihtiyacı dinlerinden karşılar. korku beraberinde şüphe, kıskançlık ve kin gibi tüm farklı olumsuz düşünceleri beraberinde getirir. işte bu korku, bu nedenle müslümanların kendi kendilerini yok etmesine neden olur. Korkunun dünyasında yaşamak, tanrıya bir çeşit ibadet haline gelir. aslında işte bu noktada, allahın bu insanları koruması gerekir, insanların allahı değil ama, korumuyor işte.. demek ki bir bildiği var !

  allah mallah yok
  9 -6 ... alsanacevap
 4. 3.
  vallah billah napacaz bilmediğimdir.
  ... gezgin asosyal
 5. 4.
  Ben götüm götüm inanmaya başladım birader. Bu devirde güçlünün yanında olucan. Göte kazık fln diyolar kendine gel aq tövbestağf...
  1 -1 ... leaaa
 6. 5.
  iki tane video seyredip gelmiş ergenin biri daha. çocuum senin bilim dediğin şey her gün hatta her an değişiyor. yaşın müsait olsa belki bilirdin. bundan çok değil 10-15 sene önce eşşek kadar proflar bilim adamlar tereyağının, hayvan iç yağlarının, kolestrollü hastalarda yumurtanın zararlarından dem vuruyorlardı, bugün ne diyorlar. dün Allahın varlığını inkarda yarışan adamlar bu gün "bir düzen var, bir yönetici olmalı" diyorlar. sen pek fazla takılma böyle şeylere. babana söyle de akşam gelirken sana danino, sürpriz yumurta filan alsın.
  8 -5 ... veteriner hekimi
 7. 6.
  Allah yok, peygamber izinde.

  (bkz: Vatan Emniyet)
  1 -1 ... olmasam da olurdu
 8. 7.
  bilim değişiyor, ama senin inandıkların tüm saçmalıklarıyla hep sabit kalıyor. ama hep kendinize bir pay çıkarıyorsunuz.
  2 -1 ... cenkiss
 9. 8.
  inanç; görmediğine inanmaktır, bunun mükâfatı da inandığını görmektir.
  2 ... bir ihtimal daha var
 10. 9.
  Tobe tobeee.
  1 -1 ... cileksultan