bugün

ing. tüm haklari saklidir.
sag taraf komple rezervasyonlu.
(bkz: limited edition) *
yeni bir yazarımız *
(#1070835) nolu entryden bir bok anlamadığı için "ben de senin" diyen -iyi bir $ey ise sevgiler güzel karde$im- , tez elden sözlük celebritysi olmayı hedefleyen $ahıs.

her zamanki gibi $imdi de alayına;
"hepiniz bir ben bir" diyor. -hodri meydan-
espiri pıtırcığı. yeni gelmiş ama ı hı olmamış.
her hakkı saklıdır...
espri pıtırcığıymış, 30 küsür entry girdim diye kendini yazardan sayarmış..
sözlüğe gelir gelmez prince of darkness'a saldırmış yazardır. acaba prince'in mahallede topunu patlattığı çocuklardan birisinin arkadaşı falan mıdır merak etmekteyim.
yazardandadan... yazardandadan... dandaradandaradan daradan
dan dan dara dara dan.

şeklinde 19 mayıs trampetçilerinin çıkardığı sese bayılan yazardandadan!

yok yok, yazardandandanımsı. -böylesi çok daha iyi-
kelime oyunu yapan şahsiyet, kelimeye değil sen bir git anlamına bak derim kendisine ..
bir hışımla geldi geçti peh peh peh,
kiziroğlu mustafa bey hey hey heeey..
fena kaşıntısı olduğunu gördüğüm insan evladı. biz bi tim oluşturduk o iş için, bi ara uğrasın yanıma, halledivereyim ne derdi varsa. bak kafiye bile yaptım lan. akıllı ol..
nick altı entrylerinde ele$tiriye açığımdır yazarı. mesela rahat olun, buraya yazılandan ötürü hiçbir $ekilde yargılanmayacaksınız moderasyon tarafından -hepsi kabulümdür.-

yalnız vururken objektif vurursanız daha iyi olur. sizin adilaneliğinizin tartı$ılmaması açısından en azından.

hiçbirinizi sevmiyorum henüz, zamanla belki. -tanımıyorum çünkü- fakat "biz" olduk diye görmezden gelmek gerçekleri insana yakı$maz.

sadece bu kadar $imdilik. sonra yine yazarım bu ba$lığa.
(bkz: buraya entry gelecek) ******
tüm hakkı saklıdır demek türkcesi. Ayrıca yazarmış da ne mutlu.
tanım: 3 günlük bebe olan ki$i. ahhahahaa. ilahi. -bu pek doğru değil-

tanım: hayatı boyunca 35 entry yazmı$ ki$i. vaay, bak bu süperdi. -buna da katılmam mümkün değil, referanslarım var-

tanım: sevgi pıtırcığı yazar. -öyleyim, napiym. bazen fazla seviyorum, allahtan kondom diye bir $ey var-

tanım: ortam çocuuuu. -yes. i'll take you to the candy shop-

bir tanım da benden: adamın ağzına sıçıp iz bırakmayabilecek kalibrede bir ki$i. -ister inan ister inanma-

ve onun için kocaman bir alkı$$ istiyooruuumm!

düzeltme: i$in gücün yok online listesinden beni mi takip ediyosun evladım. git sevi$. -dikkat et sivilcelerin patlamasın-

düzeltme#2: çaylakken entry editlemek bir bug'dır. pek severim.

düzeltme#3: bkz: -son girdiği entryler-

not: o zaman $öyle yapıyoruz. sen üstte yer alanları birbir siliyosun, sonra da bunu canlandırıyosun. -polemik konusu olmasın diye olabilir-

taktik okudum bir az önce.
"süper taktik burak süper taktik!"
her şeye muhalefet olan, otuz küsür entry ile kendi haricinde bir kaç kişiyi eleştirmeyi yazarlık anlayışı içine sığdıran, sözüm ona milleti eleştirmeye kalkarken aynı eleştirilere kendisi maruz kalan, amacı sanırım popülerlik olan bu yüzden de sürekli bazı yazarlara laf sokarak rahatsızlık vermeye çalışan rahatsız, ne idüğü belirsiz zat..
kendisine tertemiz bir ikinci sayfa açtığım çaylakımsı şey, dua etsin benim gibi biri açıyor, ayrıyetten de dikkat etsin hakkında kötü şeyler yazdırmasın.
adam öldürdüğü için 6 gündür çaylak olan yazar. -ba$ka bir sebep göremiyorum-

düzeltme: "çaylak olan yazar". tanıma bak be.

esas düzeltme: "ben geeelddiiiiim"
çılgınlar gibi eksi oy veren $ahıs, ikinci bir sefer konu$mayı dü$ünmüyorum bu konuyla ilgili, iyi dinle.

menstruasyon görmemi$ olabilirsin bir süredir, kukunun trial versionu expired olabilir, "enter licence key" diyo olabilir her deneyi$inde.

erkek olabilirsin, sevi$emiyo olabilirsin, orgazm metodun olabilir bu eksi oy.

-$öyle böyle isen allah'ından bulmu$sun zaten, okuma bundan sonrasını, kaçıl."

ama inan ki sikimde bile değil be sevdiceğim bu eksi oyların. "yo yo yoo. öyledir o, takıyosundur sen" diyebilirsin, inanmayabilirsin.

lan nabız 76 be evladım, yeni ölçtüm, hiçbir heyecan belirtisi; tepki yok. hakikaten yok.

peki kapımı çaldın, "sana kılım" deme cesaretini gösterdin de "yok" mu dedik? mutlu musun "seri eksi oy veren ibne" sıfatından? nasıl bir organizmasın anlasam bir...

acıyorum lan sana. ha sen eksini ver, ona bir $ey dediğim yok; ama "napıyorum ulan ben" diyene kadar ben sana acımaya devam edicem. içten içten ama.

i$te o gün, kendine acımayı öğrenince, ben sana acımaktan vazgeçicem. söz.
-hala bir özel mesaj mesafedeyim-

düzeltme: gayet ciddiyim bak. "benim" de, delikanlı gibi; ba$ımın üstünde yerin var.
3. nesil silik.
(bkz: silik yazar)
(bkz: vurmayın adam öldü)