onbirinci neslin de sekizinci nesle kafa tutması da ne bileyim.
Edit: onurunla açık eskile de bileyim
Hiç tanışamadım ama adam gibi adamdır. Ne diyim. iyi mutlu olsun kardşeim, dertler uzak olsun.
bende dahil bu sözlükteki insanların yüzde doksanı beşpara etmez. beşpara etmez insanlar birine çamur atmaya çalışıyorsa kişi çamurun kirleticeği kadar temizdir. yoksa beyhude çaba olurdu. kendisini tanımam etmem zaten ben kimseyi tanımıyorum silik bir tipimdir sözlükte ama düşmanlarından iyi biri olduğunu tahmin ediyorum.
Falcao'nun 90+7de attığı golü tribünden izleyen kedicik.
baris hemen simdi isimli minik teroriste kufur ettiği icin kendisini tebrik ettiğim yazar. az bile söylemiş.
hoffff!!! sonunda, yazar olmuş, olabilmiş bebeyim! çoq özledim biliyor musun? gelsene şöyle bi gel gel yaklaş, geeel!

görsel
Ne yaladınız be. Çarpacaksın bi tane görecek gününü.
7 sene sonra sözlüğe girebilmek için wi-fi olan bir huzurevi bulabildiysen süründürürsün tengir emmi. *
intikamcı bir kişilik gibi.

(umarım yanılmıyorumdur.)
Nicki cok seksi olan yazar .
dibi dibi rek tarafından türbülansa sokulup sakız gibi çiğnenip patlatılan yazar. evet..
o ego olmasa kısları tavlayamaz zaten.
Meriçlerin şahı diye anılan super star.

Kızlarla iletişiminin çok iyi olduna adımız kadar emin olup kendilerinden nefret ediyoruz. Sözlükte kendisine platonik olarak aşık olmayan pek az kız vardir.

Yazıklar olsun.
Artık açığımı aramayı bırakmış yazar.

Sanırım iş buldu. Shsjsh
ahh ah güzelim insanları ne hale soktular.
sa as.

Ağla ağla.
1 senedir gelip gelip salça oluyor.
Küsküyü yiyince de ağlıyor.
Neyse ki biz sen gibi birlikte yiyip içtiğimiz insanın arkasından kanka kız 120 kilo ama arabasıyla gezdiriyor Diyecek kadar karaktersiz değiliz.
ikisi de çaylak olacak. Hsjsjsjs
görsel

Vatani görevimi gerçekleştirmek üzere birliğime teslim oluyorum. Kendinize iyi bakın, hakkınızı helal edin.
hayırlı tezkereler yazarı. 15 günlük askerlik de ne bileyim...
Alkolik.. Kendine iyi bak, iyi görevler kardeşim. Hayırlı teskereler şimdiden. Umarım herşey yolunda gider.
Teskeren bol olsun.... Bol bol anı biriktir..

Ben geleli tam 20 sene olmuş .. 18 ay yaptık boru değil..
Büyümüş de askere gidermiş.

iyi tezkereler.
git tabi git. biz mi gidelim bu saatten sonra

(bkz: swh)
Bi şafak söyledin de bi yerlerimiz serinlesin. Hayırlı tezkereler.