bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  galatasaray'a istanbulspor'dan gelmiş kamerunlu defansif ortasaha oyuncusu.1978 doğumludur,çalışkandır,rakip atakları iyi keser.
  ... elendil
 2. 2.
  vasatın altında bir oyuncudur,galatasarayın kötü orta sahasında mücadele ederek iyi görünmektedir.
  -1 ... armi
 3. 3.
  zaten çok mükemmel olmayan futbolunu bu para mevzularından sonra iyice bozan, özellikle fenerbahçe maçında formaya küfür eder gibi oynayan, seneye takımda kalması için hiçbir neden göremediğim futbolcu.
  ... fth
 4. 4.
  kim ne derse desin bu sezon galatasaray orta sahasında tek başına savaşan ve bilmem kacyuzbın top kesmiş orta saha oyuncusu. gheorghe hagibeğenmezdi ya neyyse.
  ... vezir tonyukuk
 5. 5.
  galatasaray da yabancı kontejyanını doldurması şaka gibi olan futbolcu.ben istanbulspor da bile son sezonunun ardından kesileceğini düşünürken galatasaray a gelmiş,sonra malatyaspor a giderek pekte iyi olmayan bir futbol sergilemiştir.buna rağmen galatasaray bu adamı geri aldı,anladık para yok ama yabancı oyuncu kondejyanını doldurmakta zorunlu değil derken adam banko oynamaya başladı...

  türkiye ye gelen siyahi oyuncular içinde en istikrarlı olanlarından biri ayrıca.bunlarla beraber hiçte ekstra bir oyun sergilemeden bir büyük takıma giden tek futbolcu bence.hadi batista filan vardı adam yetenekliydi anlıyorduk bunun gelişi çok daha enteresan.
  -1 ... disco inferno
 6. 6.
  2005-2006 süper ligini şampiyon tamamlayan galatasaray ın ön liberosunda oynayan futbolcu. 1978 doğumlu, doğum yeri marouna dır. galatasaray a istanbulspor dan gelmiştir.
  ... worldlike
 7. 7.
  16 mayis 2006 tarihinde fransa kulübü nantes'ın transferini internet sitesinden duyurdugu futbolcu. kısaca saidou artık fransada
  ... city walk
 8. 8.
  (bkz: fc nantes)
  ... serander
 9. 9.
  fc nantes gibi güzide bir fransız klübünü fabien barthez'le birlikte küme düşüren bu sezon içinde kayserisporla anlaşması muhtemel olan kamerunlu futbolcu.
  2 ... tttddd
 10. 10.
  gün itibari ile kayserispor'a imza atmıştır. hayırlı olsun.
  ... isildur