1. 19.
  başakşehir'in scout ekibinde yer alan eski futbolcu. fransa ve afrika kısmında çalışıyor.
  -1 ... mehmedayaz
 2. 18.
  alioum saidou
  ... jimmy tudeski
 3. 17.
  lig tv'nin quiz programına katılan eski galatasaraylı futbolcu. melo kadar iyi değilse de, bir yekta ayarında topçuydu. şu an benim kadar iyi türkçe konuşması da şaşırtmıştır. *
  ... mat1ben0
 4. 16.
  malum fenerbahçe maçında şike yaptığı fakat şikeyi bahis sitesi ile yaptığı ve 46. dk da kırmızı kart gördüğü aşikar eski topçu.

  saidou veteran olabiliyorsa tanju harkulade den olur arkadaş.
  1 ... moderasyonibnesikollakendini
 5. 15.
  28 eylül 2013 galatasaray barcelona veteran maçı'nda galatasaray forması giydiğini görüp şaşırdığım futbolcu. lan adam yaşlanmış da veteran olmuş, bu demektir ki biz de yaşlanmışız. hay anasını yaa...
  ... ozz le grand
 6. 14.
  alioum saidou
  1 ... recomax
 7. 13.
  galatasaray'dan ayrılıp nantes'a gittiği dönemde özhan canaydın'ın hakkında nüfus kağıdında ki yaşından 4-5 yaş daha büyük diye bir açıklama yaptığı futbolcu. bu durumda şu anda 36 yaşında filan olması gereken futbolcu ama hala değme genç yeteneklere taş çıkartan bir futbol sergilemektedir.
  ... bugsbunny
 8. 12.
  aslında birinci cihan harbini görmüş olan ancak nüfus kağıdında 1978 doğumlu yazan kamerunlu futbolcu. galatasaray'ın 2005-2006 yılında ki şampiyonluğunda büyük payı vardır. ancak sonra tutturdu ille de fransa diye nantes'a gitti. nantes küme düşünce sarı kırmızı aşkı tekrar ağır bastı ve kayserispor' geldi geçmişte bir başka sarı kırmızılı takım olan malatyaspor'da da forma giymiştir.
  1 ... bugsbunny
 9. 11.
  türkiye'de kıymeti bilinmeyen topçulardan biridir. bana göre saidou maldonado,josiqo,selçuk ve ayhan akman'dan kat kat iyi ön liberodur.
  ... jigga
 10. 10.
  gün itibari ile kayserispor'a imza atmıştır. hayırlı olsun.
  ... isildur