1. 1.
  1953 michigan doğumludur. yurtdışında yaptığı birçok başarılı reklam kampanyasının dışında türkiye'de de açtığı sergiler, yönettiği reklamlarla reklam dünyasının oldukça popüler ismidir. gözümüz yok ama pek de bi zengindir. http://www.alinurvelidedeoglu.com/
  4 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  (bkz: karizma)
  1 ... yasakani
 3. 3.
  güzel sanatlar saatchi& saatchi'nin ortaklarında biridir. Diğer ortağı Yiğit Şardan'dır. Eski kuşak reklamcıdır.
  1 ... miksaj
 4. 4.
  midnight express serefsizligini ortaya cikaran zat.
  3 ... optimus prime
 5. 5.
  en ünlü medeni hukuk profesörlerinden, rahmetli duayen hıfzı veldet velidedeoğlu'nun torunu olan , alamet-i farika'nın sahibi, siyah deri mont sevenler ve daima giyenler derneğinin kurucusu sosyetik reklamcı kişilik.
  2 ... ciddik kusu
 6. 6.
  Buzda dans yarışmasının, yüzü tam olarak görünmeyen profilden oturan jüri üyesi. Hatta yarışmacı performanslarını bile yan yan bakarak izleyen cins isimli özel şahsiyet.
  ... mechinan
 7. 7.
  billy hayes ile röportaj yaparak midnight express filminden dolayı uğradığımız zararı ve bozulan imajımızı telafi etmeye çalışan ve geniş kitlelerden taktir toplayan başarılı reklamcı*
  1 ... hekemen
 8. 8.
  2007 genel seçimleri sürecinde, genç partinin seçim stratejisinin reklam ayağını yönlendirecek şahıs.
  2 ... arude50
 9. 9.
  '' harbi harbi karizma bu adam lan'' denilecek başarılı şahıstır, kendisini tebrik ediyoruz efenim...
  1 ... faithful lover
 10. 10.
  2003 yılında mayadrom alışveriş merkezinde sigara içilmeyen mağazalarda arka arkaya aralık vermeden 4-5 dal sigarayı arka arkasına yakıp içmesine rağmen hiç bir kişinin burda sigara içilmez demeye cesaret edemediği karizmatik parası bol kişi.
  1 ... kirmizi baslikli kiz