1. 450.
  inşallah bugün fenerbahçemizin yeni başkanı olacaktır.
  6 -1 ... iiiblacktoothiii
 2. 451.
  Bir galatasaraylı olarak Konuşmasını ilk kez dinledim. Bu adamda yalan söyleyebilecek bir kapasite var. Ben size söyleyeyim. Azizin gitmesinde haklısınız fenerliler ama bu adam biraz kurnaz birine benziyor.

  Her an her şey olabilir.
  4 -4 ... bahtsizliseli
 3. 452.
  Seçilirse fatih terim sayesinde balonu patlatılacaktır.Ali koç başkan fenerbahçe şampiyon demekle olmuyor o işler.Ha gönülden seçilmesini isterim o ayrı konu ben realiteden bahsediyorum.
  4 -5 ... illusionist man
 4. 453.
  Başkan seçilerek bizlere güneşli günler gösterecek olan müstakbel başkanımız.
  6 -2 ... aslolan fenerbahce dir
 5. 454.
  Aslında Aklı başında bir adam, zira Türkiye de futbol da şike nin bitmeyeceğini kendisi de biliyor. Neden kendisini ve ailesini riske atsın ki?

  Ama Galatasaray ın 4 tane şampiyonluğunu görünce zıvanadan çıktı.
  2 -1 ... n dakota
 6. 455.
  fenerbahçe başkan adaylığı neyse de, yürüttüğü propoganda ve yaptırdığı sosyal medya çalışmalarıyla çok ama çok büyük darbe almış kişi. bu seçimin kazananı ister aziz yıldırım olsun, ister ali koç olsun. her halükarda ali koç kaybetmiş olacak.
  bu seçimde Ali Koç "101 kişi hakkımda suç duyurusunda bulundu." beyanıyla karşımıza çıktı.
  bu seçimde Ali Koç "Bana kumpas kuruyorlar. beni koruyun." beyanıyla karşımıza çıktı.
  bu seçimde Ali "eğer başkan olursam, şimdiye kadar hiç kimsenin sokamadığı parayı kulübün kasasına koyacağım dedi."

  şimdiye kadar 100 yılı aşkın süredir bu topraklarda hüküm süren bir koç ailesi var. osmanlıdan gelen bir birikim, cumhuriyetin "sen geliş türkiye gelişşsin" mottosuyla neredeyse 1 asır beslediği bir aile. milyar dolarlık bir servete sahip olan bu aile şimdiye kadar ne araştırıldı, ne sorgulandı ne de başka bir olaya şahit oldu. adeta, türkiye'nin en büyük markalarından birisi tamamen görünmez olacak şekilde bir dokunulmazlığa sahip.

  bu saatten sonra, cem uzanın başına gelen gibi, daha konuşamayan kız çocuğuna kadar koç ailesi hedef tahtasına oturdu.

  yani bir mantıklı düşünmek için olaylara dönecek olursak;

  şimdi aramızdan birisi için değil 101 kişi, 2 kişi savcılığa gidip suç duyurusunda bulunsa, kapımıza polis dayanır mı? dayanır. Polis dayanırsa biz emniyete ya da savcılığa ifade vermeye gider miyiz? gideriz.
  Hadi bizi kimse siklemez, adımız yok sanımız yok. Sen Ali Koç'sun lan, mahallenden polis arabası geçse,haberin olur aracın içinde kimin oturduğuna kadar. Seni savcılığa emniyete götürecekler ve hiçbir haber organında yer almayacak bu olay öyle mi? Ha eğer götürmediler dersen, o daha vahim olay. Yani herkese işleyen hukuk sana gelince, bunlar ne salak salak sorular gönderin şu 101 kişiyi uğraştırmayın beni mi diyecek?

  Kumpas iddiasına gelecek olursa. bu çok ciddi bir şey, eğer bu kanıtlanırsa, iyisin mağdur ilan edilir hayatın kurtulur. Ama mesnetsiz ortalığı karıştırmaya yönelik bir şeyse. adli sicil kayıtlarından kayıt beğen. tck 216 mı dersin, halkı kin ve düşmanlığa tahrik mi dersin. bir gruba yönelik saldırı mı dersin. iftira suçu mu dersin. kamu düzenini bozmaya yönelik mi dersin ne dersen artık.

  para meselesine gelince. bu olaya iki yönlü bakmak lazım;

  1- eğer başkan olursam kulübün kasasına para koyarım demek. ben menfaatçi adamın önde gideniyim, fenerbahçe falan sikimde değil. başkan yapın sonrasında bakarız demek. o para o kasaya girmeyecek her halükarda.

  2-şimdiye kadar kimsenin koyamadığı parayı kasaya koyacağım derken. acaba kulübün kasasını kara para aklama yeri olarak mı düşünüyor. madem kimse koyamamış kulübe sen niye koymadın başkası başkanken, kaynağını sorarlar diye mi çekindin? kafamda deli sorular.

  neyse özetine gelecek olursak. 100 yılı aşkın süredir ülkede hüküm süren bir aileden gelen ali koç, kaybedenlerden oluyor. zaten baktığınızda bir iki temel girişim haricinde bu ülkeye hiçbir katkısı olmamasına rağmen milyar dolarlık bir aileden bahsediyoruz. yani varlıklarının da bir katkısı yok, yokluklarının da bir zararı olacağını düşünmem. ufak ufak soruşturmalar, araştırmalar kovuşturmalar başlar artık. benim tespitlerim bunlar.
  4 -11 ... dislokasyon
 7. 456.
  21. yüzyılda kadıköy'de galatasaray mağlubiyeti gören ilk fenerbahçe başkanı.
  3 -2 ... gina carano
 8. 457.
  Güççüklüğümden beri Fenerbahçe taraftarıyım, hiç bir başkan adayı için böyle tezahürat böyle coşku görmedim. Buna diğer futbol kulübü adayları da dahil.
  Keşke istanbulda olup oy kullanabilseydim, açık açık söylerdim oyum mavi gözlü koça diye...
  2 -2 ... jalehan
 9. 458.
  Tam adı yıldırım ali koç olan kişidir.

  Edit: neden eksiliyorsunuz iki kere iki dört gibi bir gerçek. ben mi koydum adamın adını.
  7 -5 ... alakasiz entry
 10. 459.
  kendisinin gelişiyle birlikte ergin ataman,şenol güneş, ışık eyigüngör gibi isimlerin suçsuzluğu ve asıl suçun aziz yıldırım'da olduğu ortaya çıkacaktır.

  bu isimler ile ali koç'un bir problem yaşamayacağını ve bundan sonra sadece sporun konuşulacağını düşünüyorum.
  4 -2 ... ataturkcu 20