entry'ler (27)

aslolan fenerbahce dir

Pilav üstü Kuru nasıl koydu Henry onyekuru.

corona virüsünden korunmanın kesin çözümü

Onlem yukarıda ki gibi maske eldiven ve elinizi iyi sık sık yıkayın yüzünüzü de yıkayın.

rall

Rall daha büyük maldır.

gecenin sözü

Uyuyunca çok çabuk sabah oluyor la.

rall

Hayatta boş isler peşinde koşan insana rall denir.

yazarların an itibariyle istedikleri şeyler

Programlı Ders çalışma isteği. xhsjnd

yazarların isimlerinin hikayeleri

Teyzemin ısrarla koymak istediği isim ve babamın o benim oğlum deyip kavga edilmesi. Teyzemin ağlayıp en sonunda teyzemin dediği olması garip xjsjjd

nasıl birisiniz

Öyle sıkıntıdan yazarlık yapıyoruz aslında çok temiz kalpli insanlarız...

sözlüğün en tipsiz yazarı

Merhaba bende çirkinim aynı kaderi paylaşıyoruz...
görsel

sürekli eksi veren yazarlar

Derste sana gıcık olan bir çocuk vardır buda yakın arkadaştır sana eksi atar ve bende inadına konuşurum 30 tane eksiyi gören hoca attığı eksilere değer vermez.
Edit: Çokta takmayın hocalar o kağıdın üzerinde çekirdek yiyor abim Türkçe öğretmeni gördüm cbdkfnsk

yavuz sultan selim

Sevdiğim bir padişahtır. Doğuya yönelip oradan zenginlik getirmesi babasının onu sevmeyip en uzak noktaya koyar ama o yinede stratejik bir plan yapıp ülkeyi yönetmiştir.
En sevdiğim 2. Padişahtır 1. Fatih Sultan Mehmet nedense kanuni yi sevemiyorum ama ona da saygım var tabikide

neden iyi sevişen iyi erkeklerle tanışamiyoruz

başlık boş bir başlık sonuçta sevişmeyle ülke kalkinmiyor.
Aklı fikri bel altında olan düşüncelerle zor kalkınırız bu başlığı girerken insan biraz utanır

ben çocuklarıma helal lokma yedirmedim

Hiç yedirmeseydin daha kötüydü takma.
Dbsjdn

küfürden rahatsız olan kişi

Merhaba benim küfürü gereksiz buluyorum benim için bir anlamı yok erkeğe de kadına da yakışmıyor
Bir kadında benim aramadığım özelliklerin başında gelir. Aşırı derecede itici yapar bir insanı küfür bir erkek olarak yazıyorum nefret ederim.

ryan donk

Adı Ryan donk görevi herşey defans , orta saha oyuncusu , forvet gel bari üni kazanmama yardım et donk baba dbsjdbsj
edit: fenere ne attı la sevinemedim bile donkdum kaldım fbdjdb

onun göğsüne başımı koyup uyumak

Günün tüm yorgunluğunu hatta dünyanın yükünü omzunuzdan atmaktir.
Efsooo

26 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçı

Galatasaray üstün gelmiştir. Şahsen Galatasaray liyim mutluyum
Fenerlilere tavsiye ederim cbsjdh

biz şimdi senle neyiz

Bazen de erkekler bu duruma düşer çok zor bir durumdur flörtünuzdur fakat ne olduğunuzu bir türlü anlamazsınız saçma sapan tripler yersiniz onu mutlu etmeye çabalar durursunuz seni sevdiğini öğrenmek için "neyiz abi biz" diyesiniz gelir. Allah'ım göstermesin...

din değil bilim kurtarır

insanı bilim kurtarır din değil din sadece insanı gaza getirir. Nükleer silahlanmayi bilim üretir savaşan kişiler Allah Allah diye canlarını ortaya atar. Şehit olacağım tutkusu ile yaşamlarına son verirler.
Bilimin ne kadar iyi olursa eğitim seviyesi yani o zaman Avrupa ya Amerika ya üstün gelirsin "Bizim de Allah'ımız var " lafı ise yaramaz maalesef.

radamel falcao garcia

Fenerbahçe'nin içini sızlatan bir gol atıp kudurtan futbolcuya radamel falcao denir.