1. 1.
  bodrum'da dünyaca ünlü yıldızları da giydirmiş olan sandalet üreticisidir . dükkanına gittiğimde dükkandaki müşteriden bir çift sandalet için 150 istemiş insandır . 150 ytl'nin yaptığı sandalete az bile olduğunu düşünürüm .
  -1 ... gerko
 2. 2.
  hülya avşar ın yeni gündemde kalma oyuncağı.sürekli tv de gördüğüm"şu an için arkadaşız", "ileride ne olur bilemem" şeklinde hülya avşar demeçleriyle iyice maşa olduğunu düşündüğüm işadamı.ayrıca bi ara okan buruk ve emre belözoğlu nun da menajeriymiş kendileri.
  1 ... uieat
 3. 3.
  kaya çilingiroğlu'ndan korkmuyormuş gibi davranıp mekandan kaçan; 3,5 atan adamdır.
  ... ali biberon
 4. 4.
  an itibariyle makina nın konuklarından biri olmuştur...
  ... yamukprensesvekedicuceler
 5. 5.
  sesi yüzünden karizması yerlerde gezen bir insan. fizik desen gani lakin iş iki kelam etmeye, beyanat vermeye gelince "iyir viyir" konuşamaz olan biri. aslını sevmek lazım bu adamın, kendisinin de sevmesi gerek tabii önce; umrumda değil tipi, fazlasında sesi vesairesi. aslı dediğim, yaptığı müziğin tarzını hiç eleştiriye bile layık görmememin yanında, yine böyle kendini bozmuş sanatçılar arasına koyabileceklerimden bu da. konservatuar mezunu; müzik bilgisi, yeteneği gayet yeterli olan bir sanatçı da, sanatçı mı ki acaba? evinde saatlerce tanburun başında kalkmayan, deneyler üzerine çalışan, stüdyosundan çıkmayan, kan ter müzikle uğraşan bu insan; televizyonda, klip kanallarında sikim sikim şarkılarla karşıma çıkan yine bu insan. yazık demek lazım bence. hem bu müzik ortamına, hem geçinmek adına bu tutumların peşinden koşturan adamlara... iyi tanburidir.
  -1 ... nevarki
 6. 6.
  90 larda yolcu isimli şarkısıyla çıkış yapmış şarkıcı .
  1 ... leyla leyla
 7. 6.
  tanım :ayrık dişlerini inatla yaptırmayan şarkıcı.
  kendisini bu şekilde hatırlıyor ve anıyoruz,
  http://www.youtube.com/wa...v=wbt7n8kyjqm&ob=av2n+
  2000' li yıllardaki, örgülü saçları ve saçma sapan şarkılarını görmezden geliyoruz.
  ... solenzara
 8. 7.
  (bkz: yadigar)
  2 ... sinemam1986
 9. 8.
  Ardına bakma Mecnun
  Kader almaya mı geldi beni benden
  Bunu bir daha sorma Mecnun
  Neden At mı var arkamda ?
  3 ... dalgadubara
 10. 9.
  ardına bakmadan giden insan.
  2 ... kent var marlboro var