bugün

bir insanın komedyen olması için öncelikle komik olması gerek. bu herif ne komik, ne de sempatik.

okan bayülgen sayesinde piyasada yer edinen biri.
https://www.youtube.com/w...8oddZjGLY&app=desktop

kendisini rezil etmiştir akp virali alarak.
itici, antipatik, zorlama komik olmaya çalışan kişi.
KOmik değilsin kardeş, üzgünüm.
yarağın teki.
O kadar sinirim bozuk ki bunun 8. Sinif mezuniyet konusmasina bakip bakip guldum bugun. S.kayim alayina evet.
türkçe'ye mizahi şekilde uyarladığı Brother louie şarkısını canım sıkkın olduğu zamanlar dinlerim.
Bu reyiz niye kayboldu ya ? Gebeöğğğ.
Şurada fonda çalan şarkı neydi şurada attığın şarkı neydi diye kendisini darladığım kişi. Müzik zevki muazzam çünkü. Çoğu zaman da laf karışıyor şarkının adını alamıyorum. Ali biçim show döneminde aşırı itici gelmişti. Hatta Videolara denk gelip baktığımda hala öyleymiş diyorum. Fakat nasıl olduysa Şu dönemki haliyle hiçbir alakası yok adamın.
Yaptı tutmadı.
Geböğğ.
Mesut can tomay ile yaptığı videolara güldüğüm adam. Evet ekstra farklı bir içerik çekmiyorlar ama ikisinin arasında ki muhabbet , tiplemeler birden şarkı okumaları vs.. komik.
1.71 boyunda komedyen ve artık o bir youtuber, ama detaylı birşekilde ali biçim kimdir dersek buyrun https://www.bikonuda.com/ali-bicim-kimdir-hayati
yakışıklı sesi güzel şey.
Kendini çok geliştirdi.
Bakti ki tv tutmadi youtubea gecti.
garip bir şekilde yaşı küçülmüş gibi geliyor bu adamın bana. kilo demek ki bu kadar değiştirebiliyor bir insanı, ilginç.

tanım: bir kimsedir.
(bkz: soytarı)
Kendini komik sanıyor sadece. Oysa bana kalırsa bir halta yaradığı yok. Gereksiz izlenme rekorları kırıyorlar. Onları izleyenlere de şaşırıyorum bazen.
Bu aralar takıldığım youtube kanalının sahibi. Ilginç bir şekilde sarıyor insanı muhabbetler bir süre sonra.
başarılarının devamını dilerims.
youTube kanalını açtığında aslında bi şeyler yapacağını anlamıştım çünkü adam tv ye değil bu dünyaya daha hakim videolarını izliyorum ancak önceden instaya ya attığı kadar komik değil mesut ile birlikte çektiği selda bağcan ve murat övüş videosu kadar hiç bir videosu beni güldürmemiştir.
bir komedyen.