bugün

oyunculuğunun yanında ses sanatçısıdır. bazı parçaları çok iyi okumuştur ve alıp götürür adamı.
ünlü olunca, parayı bulunca eşini boşayanlar familyasından.
https://m.youtube.com/watch?v=pjwnqgEQi2s

Ne duyduysam hep yalan.
At adam.
Yandaş medyanın "çapulcu" olarak yaftaladığı adamdır. Beş kardeşler dizisinde neden kendisi yoktur anlamadım, o ekiple ayrı gayrı düştüler de haberimiz mi yok, oysa ki yediğimiz içtiğimiz bir derlerdi.
bundan sonraki hayatına mecnun olarak devam edecektir. yapıştı üzerine adamın.
gayet yetenekli samimi oyuncu. türkiye'nin onun gibi oyunculara ihtiyacı var.
gayet iyi bir oyuncudur. son zamanlarda hep mecnun gibi dizilerde. bu da kendinden değil,senaristlerden kaynaklanıyor. yani bu açıdan onu eleştirmek yanlış.
oyuncudur. gerçek gibi, yaşıyor gibi oynuyor bu adam. izlediğine inanıyorsun o oynarken. komiktir ayrıca. kendine has süper mimikleri var bu adamın. ayrıca sesi güzel. 'yalan' şarkısını bir de ondan dinlemek gerek mesela; ki Mehmet erdem sıçıp batırmıştır aynı şarkıya, ali Atay'dan sonra başka kimseden dinlemek aynı tadı vermez.
özlenilen oyuncu.
vasat oyuncu. evet.
Sempatik ten ten.
mecnun çınar rolüyle zirveye ulaşmış oyuncu. ben de o zirveyi aşamayacağını düşünmekteyim. serkan keskin kendisinden on kat iyi oyuncudur mesela.
ot dergisinin agustos sayısında kendi babasıyla ilgili dokunaklı bir yazı yazmıstır.
ağlattın be abi.
bu arada 39 yasındaymıs,yasını hiç göstermeyenlerden.
benim için diğer tum oyunculardan farklı bir konumda olan esref saati, kilic gunu, leyle ile mecnun gibi dizilerde, sen aydinlatirsin geceyi, 40 gibi filmlerde oynamis limonata filmini de ertan sabah ile yazıp yonetmenligini yapmis gozleri mavi bakislari masmavi ve derin olan asiri sempatik ve yakisikli buldugum oyuncu.

edit: ertan saban

edit2: leyla ile mecnun
mutlu ol yeter adlı dizisi devam etse idi izlenecek bir şeyler olurdu.

ah şu mizahtan bihaber halkımız.
oyunculuğunu bilmem ama tvde gördüğümde seviniyorum bu adamı,şeytan tüyü var.
https://www.youtube.com/watch?v=06xr8cz3oPE ağlatır.
Leyla ile mecnun dizisi ile kendisini sevdiğim ve ondan sonra takipçisi olduğum bir sanatıçıdır. Kendisi hem oyuncu hem de şarkıcıdır.
mutlu ol yeter dizisinde bir parçasını duyduğumuz 'belki'isimli şarkının tam halini paylaşmıştır sonunda. arada haberler çıkıyor leyla ile mecnun tekrar çekilecek gibisinden inanmıyorum aslında ama içimde bir parça,büyük bir parça inanmak istiyor.kim bilir görürüz tekrar.belki...

https://www.youtube.com/watch?v=MNqj3UCT9xk
20 Nisan 1976 tarihinde Rize'de doğdu. 1999’da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Ali Atay "Şapkadan Babam Çıktı" adlı dizide başarısız illüzyonist Maksut’u oynamıştır. TRT'de 3 sezon boyunca yayınlanan Leyla ile Mecnun adlı komedi dizisinde oynadığı Mecnun Çınar karakteriyle büyük bir başarı yakalamıştır. Dizi yayından kaldırıldıktan sonra aynı dizi ekibi ile beraber çekilen ve Star Tv'de yayınlanan Ben de Özledim dizisinde kendini oynamıştır. Ayrıca, Leyla ile Mecnun ekibinin kurmuş olduğu Leyla The Band grubunun vokalistidir.
adamın kökü olan sanatçıdır. yokluğunda şarkısı hiçbir türk sanatçının yapamadığını yapıp 90 küsür milyon izlenmiştir. dark house a bile yetişecek bu gidişle.
oyunculuktaki başarısını, müzikte de gösteren insan.
absürd diziyle ünlenmiş, ötekinde çakozlamış at adam mıdır ne haltsa. tipini sileyim ya sizi ünlü eden özürlü ülkeye koyim.
o sesle şarkı söylemeye insan utanır. bet sesini sildiğim. khhhhaybet bu öfkeni nasıl sahneye çıkmış anlamak güç.